Середа, 22 Червня, 2022

Історія кохання нової першої леді: де познайомився зі своєю дружиною Володимир Зеленський?

В Україні скоро офіційно представлять нову першу леді, дружину Володимира Зеленського – Олену Зеленську. Шо відомо нам про дружину та надійний тил нового очільника країни? Володимир Зеленський ніколи не намагався виставляти напоказ своє сімейне життя, пише видання viva.ua, повідомляє сайт yes-chernivtsi.

Відомо лише, що Олена з Володимиром виховують двох дітей – доньку Сашу та сина Кирила. Також нещодавно з’явилася інформація, що дружина допомагає Володимиру в роботі. Олена пише сценарії для виступів телешоу «Квартал 95». Майже ніколи Олена не виступала публічно і рідко давала інтерв’ю журналістам. 
Але тепер все змінилося, навіть перевиборчі гонки – вже непросте випробування для дружин політиків. Потрібно постійно підтримувати чоловіка та ще й подекуди відбиватися від запитань журналістів, а після інавгурації Президента України доведеться все частіше з’являтися на публіці.

Як виявилося історія Олени та Володимира – це шкільне кохання, адже вони вчилися у паралельних класах. Як розповідала сама жінка Володимира у школі всі знали, бо у нього завжди була гучна і весела компанія. Але у школі пара не мала романтичних стосунків, а помітили один одного уже після шкільного випускного. Зустрічалися закохані аж вісім років, а весілля запланували лише тоді, коли у Володимира з’явився вільний від зйомок та поїздок місяць відпустки. Після школи Олена отримала освіту архітектора, але так і ніколи не працювала за спеціальністю. Серед спільного у подружжя хобі – спортивні тренування.

Довідка
Живе родина в селі Іванковичі, недалеко від столиці і мають 12 соток землі.
Автопарк родини складається з трьох машин. У власності у шоумена — майже новий Land Rover, куплений в 2016 році майже за 5 мільйонів гривень. У дружини — Mercedes S 500 4 MATIC та доданий пізніше в декларацію — позашляховик BMW X5 (2011 року випуску). Зеленський і його дружина володіють кількома компаніями на Кіпрі та Віргінських островах.