Середа, 22 Червня, 2022

Президент-новатор, який дивує: президент Володимир Зеленський відзначив свій 100-й день роботи на високій посаді

Сьогодні, 27-го серпня минає 100 днів, як новообраний Президент України Володимир Зеленський зайняв найвищу посаду в країні. Що ж вже встиг зробити шостий президент і чим запам’яталися нам ці дні його головування країною? Підсумки його роботи проаналізувало видання НВ, інформує сайт про політичні події yes-chernivtsi.

Президент вже встиг провести ряд важливих зустрічей з європейськими лідерами, наприклад встиг поспілкуватися з Емануелем Макроном, на якого, кажуть дуже схожий по типажу Зеленський та з Ангелою Меркель. Також зустрівся він і з іншими світовими лідерами, зокрема з канадським прем’єр-міністром Джастіном Трюдо.

А незабутньою стала промова президента в день інавгурації, коли він сміливо у своїй промові про розпуск парламенту та відставку Кабміну, щойно приступивши до своїх президентських обов’язків. А 21-го липня відбулися, призначені ним дострокові вибори до Верховної Ради і пропрезидентська партія отримала безпрецедентні в історії Верховної Ради 254 мандати і в парламенті дев’ятого скликання сформує монобільшість. 

Але не лише у цьому Зеленський є новатором. Звичайно ж, колишній актор і комік, а також бізнесмен продовжував дивувати українців небаченими досі у політичних колах рішеннями і вчинками. Здивував і тим, що відмовився президент працювати у Адміністрації Президента України на Банковій, де до цього працювали і проводили зустрічі та прес-конференції усі його попередники. Володимир Зеленський видав указ про створення Офісу Президента в планує реконструювати під цей офіс Український дім, який знаходиться на Європейській площі.

Але Зеленський встиг і запам’ятатися і неоднозначним кадровим рішенням. Чи не найбільшим розчаруванням стало призначення колишнього гравця команди Януковича Андрія Богдана главою ОП. Встиг Зеленський поспілкуватися із Володимиром Путіним. При чому телефоном глави обох сусідніх держав спілкуватися декілька разів, а от результатів таких перемовин ми поки що не бачимо. Особливої критики Володимир Зеленський зазнав через своєрідну манеру спілкування з деякими чиновниками, яких він звільняв просто таки на прес-конференціях та нарадах, а також через скасування військового параду до Дня Незалежності та за те, о спростив надання українських паспортів деяким росіянам. Що ж далі чекати від шостого Президента на якого, як кажуть можливо має вплив олігарх Ігор Коломойський, побачимо вже скоро, адже висновки робити ще надто рано. Є е багато обіцянок, які планє виконати Зеленський. Зокрема, він обіцяв, о докладе усіх зусиль, об звільнити 24-х українських моряків, яких захопила у минулому році Росія, але це поки о не вдається, не зважаючи на позитивне для нас рішення Міжнародного трибуналу з морського права за яким моряків мають звіьнити. Також, попри домовеності про перемир’я, на Донбасі і далі стріляють.

Ще у планах Зекоманди — об’єднати Міністерства культури, інформаційної політики а також молоді та спорту в одне Міністерство гуманітарної політики. Президент Володимир Зеленський для багатьох українців залишається головною загадковою постаттю в українській політиці. До того ж людиною, яка отримала по факту більш як 70% довіри, а це фантастичний донині результат. Що ж інтрига триває…