П’ятниця, 24 Червня, 2022

Хлопці, ми з вами: як буковинські прикордонники підтримали полонених українських моряків

Прес-служба Західного прикордонного управління Державної Прикордонної Служби України повідомляє, що сьогодні, аби вшанувати полонених у Російській Федерації моряків і їх родичів, охоронці кордону на своєму посту розтягнули стяг воєнно-морських сил України.

Читайте більше новин на сайті «Чернівці-yes».

Також в повідомленні державної прикордонної служби, як повідомляє сайт ТВА, говориться, що в капличці «Покрови Пресвятої Богородиці», яка знаходиться поряд, проводиться молитва за дух, здоров’я і безпеку полонених моряків. Зазначається, що подібні молитви проводяться кожного ранку.

Варто розуміти, що наразі важливо підтримувати єдність. Саме це головним чином показують буковинські прикордонники. Звісно, такі дії не змінять ситуації кардинально, але як самим морякам, так і їх родичам, та й усім українцям треба знати, що підтримка в разі будь-якої біди буде як зі сторони держави, так і зі сторони громади. Прикордонники сподіваються, що Господь допоможе полоненим вистояти та перемоги всі незгоди, які натрапили на них.

Нагадуємо, що політична ситуація між Російською Федерацією та Україною доволі напружена. 25 листопада російськими прикордонниками були затримані 23 українських військових моряка. Через це президент України Петро Порошенко видав указ ввести воєнний стан на 30 днів у тих областях, що межують з Російською Федерацією та Придністров’ям, а також тими, де є доступ до морських шляхів. Незважаючи на це, Петро Порошенко заявив, що Україна готова до дипломатичного врегулювання конфлікту. Також він сказав, що таке рішення в жодному разі не встане на заваді майбутнім виборам. Про підтримку України вже заявили більшість країн Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй.