Вівторок, 28 Червня, 2022

Чернівці відвідає Петро Порошенко: у центрі міста він зустрінеться з чернівчанами

Діючий Президент України Петро  Порошенко прибуде до Чернівців 6 березня. Про це повідомив член партії БПП «Солідарність» Андрій Шалєєв на своїй сторінці  у Фейсбук, інформує сайт про політичні події Yes-chernivtsi.com.

Зустрінеться Петро Порошенко з мешканцями Чернівців о 15:30 на площі Філармонії. Також окрім виступу Президента України з промовою, перед чернівчанами заспіває Тарас Чубай, а з ним разом і відомий український гурт «Плач Єремії».

У рамках передвиборчої кампанії кандидати у Президенти починають частіше з’являтися на телеекранах українських телеканалів та приїздити особисто з візитами у різні куточки України.

Так, сьогодні, 4-го березня у Чернівцях побувала і сама  Юлія Тимошенко. Кандидатка у Президенти України завітала з нагоди річниці від дня народження відомого композитора Володимира Івасюка у музей ім. В. Івасюка. Там вона навіть виконала «за компанію» зі своїм соратником Іваном Мунтяном легендарну українську пісню «Червона Рута».

На відео, яке було викладено на офіційній сторінці Юлії Тимошенко у Facebook видно, як Юлія Володимирівна співає пісню разом із головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном.  У мікрофон разом з ними співає солістка буковинського музичного дуету «Писанка» Оксана Савчук.

Також на сторінці у соцмережі наживо транслювалась зустріч Тимошенко з мешканцями містечка Сторожинець.

А нагадаємо, що ще один кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко на початку лютого відвідав Буковину. У Чернівцях він дав інтерв’ю лише телеканалу «Чернівецький промінь».

Довідка

Відповідно до результатів опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 8-20 лютого 2019 року, лідером рейтингу кандидатів в президенти є шоумен Володмир Зеленський. Зеленського на виборах наразі готові підтримати 26,4% респондентів. На другому місці – чинний президент України Петро Порошенко (18%), на третьому – лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко (13,8%).