Субота, 21 Травня, 2022

Поїздку Петра Порошенка до Чернівців перенесли

Візит Президента Петра Порошенка у Чернівці перенесли. Про це нашому журналісту повідомив член партії БПП «Солідарність» Андрій Шалєєв, інформує сайт про політичні події Yes-chernivtsi.com.

За словами Андрія Шалєєва, раніше йшла підготовка до зустрічі Петра Порошенка, який мав би приїхати 6-го березня, про що офіційно оголосили напередодні, але сьогодні стало відомо, що візит Президента скасували. Про причину скасування візиту нічого невідомо.

Нагадаємо, що сьогодні на сайті Yes-chernivtsi.com було опубліковано матеріал про майбутній візит Порошенка у Чернівці, який мав би зустрітися з чернівчанами на площі Філармонії.

А сьогодні на Буковину завітала Кандидатка у Президенти України Юлія Тимошенко. Вона відвідала у Чернівцях музей відомого буковинського композитора Володимира Івасюка і навіть заспівала там разом із Головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном легендарний український хіт всіх часів і народів «Червона Рута».

Потім Юлія Тимошенко поїхала на агітацію до містечка Сторожинець. Все, що відбувається на зустрічі транслюють наживо на офіційній сторінці кандидатки у Президенти у Фейсбук. Сьогодні команда Тимошенко має відвідати ще декілька райцентрів у Чернівецькій області.

Зараз в Україні триває передвиборча агітація, напередодні Президентських виборів. Як стало відомо, за результатами опитування, яке провели фахівці Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) наприкінці лютого, лідером рейтингу кандидатів в президенти є шоумен та бізнесмен Володмир Зеленський. Зеленського на виборах наразі готові підтримати 26,4% респондентів. На другому місці – чинний президент України Петро Порошенко (18%), на третьому – лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко (13,8%).