Вівторок, 28 Червня, 2022

До Чернівців у суботу приїде Президент Порошенко

У суботу, 23-го березня Президент України Петро Порошенко відвідає Буковину. Про це повідомили журналістам Уes-chernivtsi джерела зі штабу партії БПП «Солідарність».

Петро Порошенко зустрінеться з чернівчанами та планує поїхати у Кіцмань. У Чернівцях Президент також візьме участь у засіданні ради регіонального розвитку, яка відбудеться у Чернівцях, у суботу 23 березня, у приміщенні «Юність Буковини».

Нагадаємо, що раніше сайт про політичні події Уes-chernivtsi вже повідомляв про можливий приїзд Петра Порошенка до Чернівецької області 6-го березня, але потім інформацію спростували представники БПП «Солідарність» і заявили, що візит Президента України перенесли.

Завтра о 12.00 президент візьме участь у засіданні Ради регіонального розвитку.

О 15.00 Петро Порошенко зустрінеться з мешканцями Кіцманя, а о 16.30 поспілкується з чернівчанами на площі Філармонії.

Разом з президентом на Буковину приїдуть гурти “Плач Єремії” і “ТІК”, які дадуть концерти, відповідно, в Кіцмані та Чернівцях.

Ймовірно, що Петро Порошенко готується до виборів до яких залишилося вже менш як два тижні. Скандал у Мінобороні значно нашкодив репутації Президента та його найближчого оточення.

Тож за останніми даними від групи «Рейтинг» у незмінній трійці лідерів цьогорічних виборів Володимир Зеленський впевнено йде першим (24,9% опитаних), за ним – з відставанням – Юлія Тимошенко (18,8%), в спину їй дихає Петро Порошенко (17,4%). Політологи уже передбачають, що легітимно нинішній очільник держави вибори не виграє. Також згідно опитуванню групи «Рейтинг» ще 15% громадян України не визначилися за кого голосуватимуть, інше дослідження «Социс» нарахувало 25% тих, хто ще не знає за кого голосувати.