Четвер, 23 Червня, 2022

Порошенко візьме під особистий контроль добудову перинатального центру у Чернівцях

Про це Петро Порошенко повідомив на засіданні Ради регіонального розвитку у Чернівцях.

Петро Порошенко у суботу, 23 березня, побував у  Чернівцях. Свій візит розпочав із засідання Ради регіонального розвитку у “Юності Буковини”. Під час виступу Порошенко підмітив, що наразі Чернівецька область єдина область в Україні, де немає перинатального центру, повідомляє АСС, інформує сайт Yes-chernivtsi.

Президент зауважив, що українців повинно бути набагато більше. Тому добудова перинатального центру у Чернівцях буде під моїм особистим контролем.

За словами в. о. голови Чернівецької ОДА Михайла Павлюка, для добудови перинатального центру у Чернівцях необхідно ще близько 18 млн. гривень для закінчення реконструкції, а також необхідні кошти для медичного оснащення, а це близько 40 млн. гривень з державного бюджету.

 Як було відомо раніше, загальна кошторисна вартість перинатального центру у Чернівцях становить 161 млн. гривень.  Про це повідомив в.о. директор департаменту капітального будівництва і дорожнього господарства Олександр Пуршага.

Він зазначив, що минулого року на будівельні роботи у перинатальному центрі було використано 27,9 млн. гривень. Для завершення робіт потрібно ще 45,3 млн. гривень.  Частина суми вже є, зокрема на рахунках Чернівецької обласної адміністрації є 27 млн. гривень, які повинні надати найближчим часом за рішенням сесії. Проте не вистачає близько 18 млн. гривень, які повинні виділити із державного бюджету.

За словами директора департаменту капітального будівництва і дорожнього господарства Олександра Пуршаги, перинатальний центр готовий на 75 %. Робота не зупиняється. Взимку провели внутрішні роботи, а з 1 квітня розпочнуть облаштовувати територію та підключати мережі.