Вівторок, 28 Червня, 2022

Президент Порошенко розповів, які лоукости зацікавилися Чернівецьким аеропортом

На адресу аеропорту Чернівці надійшли пропозиції щодо відкриття звідси міжнародних рейсів двома авіакомпаніями – угорським лоукостером Wizz Air і української SkyUp, інформує ЦТС з посиланням на “Молодий буковинець”, пише сайт Yes-chernivtsi.

Про це він заявив під час візиту 23 березня у Чернівецьку область.

Петро Порошенко згадав, що незабаром планується реконструкція і модернізація аеропорту Чернівці імені Леоніда Каденюка. 

І нагадав, що пропозиції від лоукостерів Wizz Air, SkyUp означає дешеві і доступні перельоти для більшості мешканців Буковини.

«Лоукост – означає, що це ще й дешево. І це правильно . і сьогодні ми можемо скористатися безвізовим режимом і біометричним паспортом – не тільки поїхати в Румунію, а їхати набагато далі “, – сказав Петро Порошенко.

Раніше повідомлялося, що в аеропорту Чернівці необхідний капітальний ремонт середньої частини ЗПС. Також потрібна реконструкція аеровокзального комплексу.

Крім того, в березні 2018 року стало відомо, що аеропорт Чернівці веде переговори про можливість виконання рейсів з румунською низкобюджетною авіакомпанією Blue Air. Однак до запуску рейсів справа так і не дійшла.

Пасажиропотік аеропорту в 2018 році склав 72,97 тисяч пасажирів, що краще за показник 2017 року на 51%.

А нагадаємо, що нещодавно, коли у міській раді відбулося громадське обговорення бюджету Чернівецького аеропорту, то його директор Борис Морський сказав, що підприємству загрожує закриття закладу. Очільник аеропорту заявив, що на ремонт злітної смуги потрібно 23 млн гривень.

Зараз аеропорт може обслуговувати лише один рейс, а так широко розрекламовані рейси до Бергамо та Анталії відмінили.