Субота, 13 Серпня, 2022

Візити Володимира Зеленського до Чернівців: як це було

Після обрання Президента України, Володимир Зеленський лише через рік відвідав Буковину. Перший робочий візит гаранта припав на літо, а другий – восени. Yes-chernivtsi розповість про ці візити більш детально з посиланням на “Чернівецький промінь”.

Перший візит

Володимир Зеленський, 8 липня 2020 року, вперше приїхав у Чернівці у якості очільника держави.

Відреконструйований перинатальний центр – став першим об’єктом, який проінспектував Президент. Нагадаємо, цей медичний заклад ремонтували цілих сім років й на його відкриття чекали з величезним нетерпінням. За декілька днів до приїзду Володимира Олександровича, у перинатальному центрі народилося перше немовля. Гарант скористався нагодою та привітав молодих батьків з цим чудовим святом. У подарунок подружжя отримало автомобільне крісло для малюка. Після привітань, пан Зеленський оглянув нові палати для вагітних, реанімаційний блок та пологові зали.

Президент України був задоволений таким новим та сучасним медичним закладом та наголосив, що жительки Чернівців та області мають прекрасні умови для перебування у центрі.

Далі, Володимир Зеленський зустрівся з медичним персоналом Чернівецької обласної клінічної лікарні. Саме ці лікарі першими “прийняли удар” хвилі коронавірусної інфекції та розпочали боротьбу з цією недугою. Президент подякував усім медикам, адже Буковина чи ненайбільше постраждала від хвороби. За мужність, стійкість та професійність у протистоянні епідемії Covid-19 усі медичні працівники отримали державні нагороди.

До привітальної частини приєднався й Віктор Ляшко, головний санітарний лікар. Пан Ляшко відмітив, що лікарі – справжні герої, які рятують величезну кількість життів.

Глава держави, також, інспектував перебіг програми “Велике будівництво” у сільській місцевості та в регіоні.

Зокрема, Володимир Олександрович перевірив, як почали боротися з наслідками повені.

Другий візит

Наступний робочий візит глави держави мав відбутися 9 вересня 2020 року. Проте, незадовго до оголошеної дати візит був перенесений.

2 жовтня 2020 року Володимир Зеленський все ж відвідав Буковину вдруге. Значна частина містян бачили його та голову ОДА під час пробіжки, а ввечері під час прогулянки, Президент зупинявся послухати музикантів.

Як відомо, під час другого візиту гаранта, була продовжена інспекція відновлення Чернівецької області після жахливої повені ще у 2008 році. Зокрема, Володимир Олександрович побував у селі Розтоки, де відновили зруйнований негодою міст у рамках програми “Велике будівництво”. Глава держави був дуже задоволений результатом й запевнив, якщо з’явилася гарна інфраструктура – буде все: процвітатиме бізнес; з’являться робочі місця; новий гірськолижний курорт. Також, зруйнований міст у селі Маршинці, Володимир Зеленський пообіцяв відновити до кінця 2020 року. В листопаді того ж року “Укравтодор” опублікувало відео з будівництва цього моста й наприкінці грудня автомобільний рух було відновлено.

Буковинці мали можливість поспілкуватися з Президентом щодо нестачі земельних ділянок воїнам АТО в Путильському районі. Своєю чергою, Володимир Олександрович запевнив усіх, що дане питання візьме під особистий контроль.

.