П’ятниця, 20 Травня, 2022

Роман Клічук очолює рейтинг ймовірних кандидатів на посаду мера Чернівців

Нинішній міський голова Чернівців Роман Клічук згідно з опитуваннями отримав би перемогу на виборах очільника міста, якби вони проводилися вже наступної неділі. Про це говорять зібрані дані опитування громадської думки жителів нашого міста, проведеного компанією PGR Consulting Croup LLC з 27 листопада до 4 грудня 2021 року. Про це повідомляє видання molbuk. Далі розповість детальніше yes-chernivtsi.

Згідно з опитуванням, 26% опитаних людей на виборах віддали би свій голос за Романа Клічука. При цьому 15% віддали б перевагу Віталію Михайлішину, його головному опонентові. 

Є також відсоток чернівчан, а саме 9%, які б віддали свій голос колишньому меру Олексію Каспруку, а 3% проголосували б за нинішнього голову Чернівецької ОДА Сергія Осачука. 

Ще один колишній мер міста Чернівці, який довгий час був на посаді, Микола Федорук набрав би лише 1% голосів на виборах мера. 

Методом опитування були особисті інтерв’ю вдома у респондентів з використанням планшетів. Аудиторією були мешканці міста Чернівці, яким виповнилося 18 років і старші. Кількість опитаних – 1043, похибка опитування 3,1%.