Четвер, 24 Вересня, 2020

Опт чи дропшипінг – що краще обрати?

Опт чи дропшипінг – ось з чим першочергово має обов’язково визначитися підприємець, який планує побудувати свій бізнес на умовах торгівлі. Обидві системи реалізації товару є по-своєму зручними та мають свої особливості. 

Перш за все, варто звернути увагу, що дропшипінг не передбачає закупівлі товару, відтак ви в будь-якому випадку не втратите свої кошти, адже тоді вам вкласти їй потрібно буде тільки в рекламу свого ресурсу, на якому плануєте реалізувати обрану продукцію.  

Оптова система, в свою чергу, дає змогу перевірити продукцію, яку ви пропонуєте своїм клієнтам, адже ви можете потримати її в руках, визначити якість самостійно. До прикладу, набагато зручніше придбати взуття оптом, аби переконатися у надійності товару. Однак, слід зауважити, що оптова система передбачає вкладення коштів і, відповідно, дещо більшу кількість ризиків.  

Де знайти постачальника взуття? 

опт

Постачальників взуття сьогодні існує дуже багато, тож вибір може стати доволі складною справою. Для того, щоб знайти надійного постачальника, обов’язково потрібно порівняти всі умови, які вам пропонує той чи інший постачальник. У кожного – різні ціни, свої підходи, різні способи оплати та різний товар.  

В інтернеті дропшипінг постачальники, як правило, самостійно здійснюють пошук реалізаторів товару, тому часто можна натрапити на такі оголошення. До прикладу, такі послуги пропонує сайт obuff.ua, де представлений широкий асортимент взуття, реалізувати який можна як на умовах оптової торгівлі, так і за системою дропшипінгу.  

Чому варто обрати obuff.ua в ролі постачальника продукції? 

Саме сайт obuff.ua дозволяє підприємцям значно розширити цільову аудиторію, розширити асортимент свого взуттєвого магазину. Тут можна замовити як дитяче взуття на умовах дропшипінгу, так і чоловічі кросівки оптом, тому саме цей постачальник є №1 для багатьох підприємців.  

Дуже вигідними є умови для співпраці з постачальником, адже ціни тут нижчі, як у конкурентів. До того ж, можна здійснити і роздрібну купівлю, але тоді вартість буде на 200 гривень більшою, ніж на умовах оптової торгівлі.  

Сайт дбає про ваш комфорт та зручність як підприємця, тому відправлення здійснюються щоденно, навіть у неділю та у вихідні дні. У випадку, якщо ви зауважили брак продукції, ви сміливо можете повернути її постачальнику або ж обміняти, тож ви не втратите своїх коштів. На це покупцям дається два тижні, після закінчення терміну продукцію повернути буде неможливо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Дієво, вигідно, перспективно: отримайте кредит онлайн у Чернівцях на найкращих умовах

Подача заявки на отримання особистого кредиту через Інтернет має багато переваг у порівнянні з будь-яким іншим типом кредитування. Вони затверджуються миттєво, вимагають...

Вся правда про фільтри-глечики для води: факти, невідомі чернівчанам

Ніхто не очікує, що вода з крану на кухні буде чистою і хрусткою, адже в ній у будь-якому випадку є забруднення, шкідливі...

Онлайн казино: всі принади якісної гри

Тільки в Кінг можна побачити не тільки багатий ігровий асортимент, а й познайомитися зі справжнім Королем, який допоможе виграти цілий статок. Онлайн...

Поради, як вибрати ідеальне жіноче взуття

Підбираючи взуття, жінки завжди звертають увагу на її привабливий зовнішній вигляд, на віяння моди. Саме правильно підібране, якісне жіноче взуття формує образ, довершує його,...

Іван Мунтян продовжує боротися за місце під сонцем

Вчора, 1 червня, відбулося чергове засідання Вищого антикорупційного суду, на якому знову, вже вкотре, розглядалося питання про припинення або відновлення повноважень колишнього голови обласної...