Вівторок, 24 Травня, 2022

Плануємо відпочинок в Буковелі: транспорт, житло та розваги

Кожен з нас мріє провести незабутню відпустку після тривалих робочих буднів. Куди ж поїхати на відпочинок – обрати закордонний курорт чи зупинитися на вітчизняному варіанті відпочинку? В будь-якому випадку, завжди можна поїхати в Буковель разом з усією сім’єю і вдало провести свою відпустку.  

Чому саме Буковель? По-перше, не потрібно далеко їхати, адже захопливі гірські пейзажі та запаморочливі краєвиди не так далеко, як здавалося, і за кордон відправлятися не треба. По-друге, тут завжди знайдеться чим зайнятися – чи то зимою, чи влітку. В холодну пору тут можна зайнятися лижами, а в теплу – покупатися в прохолодних гірських ріках чи підкорити мальовничу гірську вершину. Крім того, басейни, спа та сауни завжди до ваших послуг на найкращому курорті Буковель.  

Відпочинок в Буковелі: шукаємо надійний транспорт 

трансфер

Одне з найважливіших питань, яке потрібно вирішити, плануючи поїздку в Буковель, це питання транспорту. Якщо хочете подорожувати з комфортом, то громадський транспорт вам точно не підійде. Можна поїхати своєю автівкою, однак тоді ви точно не відпочинете, а багатогодинна подорож за кермом принесе тільки втому.  

Що ж тоді обрати? Радимо вам вибрати перевезення від Трансфербас, щоб дістатися в Буковель. Переваги Трансфербас в наступному: 

  • Надійний, перевірений сервіс, який вже обрали для себе тисячі українців; 
  • Швидкий спосіб дістатися на територію відпочинку; 
  • Приємний сервіс: вам не потрібно шукати водія вашого транспорту, а він сам знайде вас; 
  • Персональна подорож – вам не потрібно чекати, поки назбирається необхідна кількість людей для подорожі, адже Трансфербас – це послуга тільки для вас та вашої компанії; 
  • Фіксована ціна, яка не змінюється з часу бронювання транспорту. 

Поїздки в Буковель: чи “кусаються” ціни? 

Здавалося, замовити трансфер – це дороге задоволення, яке під силу не кожному. Та сьогодні трансфер – це вже не розкіш, а буденна річ, якою нікого не здивуєш і якою може скористатися абсолютно кожна людина, яка запланувала собі подорож в Буковель.  

Ціни на трансфер доступні і приємні, а комфорт під час подорожі вам точно буде забезпечено. Трансфер “Львів, Тернопіль, Чернівці – Ясиня, Драгобрат” коштує: 

  • Мікроавтобус на 8 місць – 2700 грн; 
  • Мікроавтобус на 9-12 місць – 3700 грн; 
  • Мікроавтобус на 20 місць – 6000 грн; 
  • Мікроавтобус на 26 місць – 7000 грн. 

Як бачимо, трансфер цілком доступна послуга, особливо якщо ви подорожуєте великою компанією.  

Де поселити в Буковелі на час відпустки? 

Із житлом на час відпочинку в Буковелі точно не буде проблем – якщо у вас достатньо коштів, можете поселитися в готельному комплексі, яких тут безліч. Якщо плануєте бюджетний відпочинок, то можете зупинитися неподалік в приватній садибі, де люб’язні карпатці завжди раді вітати гостей. Ідеальний варіант житла – це оренда дерев’яного будиночка.  

Чим зайнятися в Буковелі? 

трансфер

Коли б ви не приїхали в Буковель, тут завжди знайдеться чим зайнятися на відпочинку. І взимку, і влітку тут доступний активний відпочинок (лижі або ж піші чи кінні прогулянки горами). А якщо ви любитель пасивного відпочинку, то найкраще – це милуватися мальовничими краєвидами довкола.