Вівторок, 24 Травня, 2022

Еротична гра в фанти: хто ж вийде переможцем?

 

Настолка 69 або гри в ліжку подарує вам море приємних вражень. Не поспішайте кликати друзів: ця розвага призначена для двох, і якщо ви вже досягли повноліття, то можете відкривати загадкову коробочку. У настільну гру можна грати як 30 хвилин, так і до тих пір, поки не набридне. При бажанні, дозволено розтягнути деякі завдання навіть до місяця – отримуйте максимальне задоволення один від одного! Рекомендуємо купити гру парам, які вже встигли досягти повноліття і хочуть поекспериментувати з відчуттями.

Огляд вмісту коробки

 

купить игру фанты в постели

Гра виконана якісно, ​​тому стане відмінним подарунком для другої половинки на одну з ваших дат День Закоханих. Виробник BombatGame помістив в коробочку:

  • картки із завданнями (5 колод, 60 шт.);
  • картки з таємними бажаннями (2 шт.);
  • планшет на магнітах з фішками (для підрахунку балів);
  • кулька;
  • буклет з правилами.

Настільна гра з нальотом романтики стане ковтком свіжого повітря для ваших відносин, і зовсім не важливо, скільки ви вже часу разом. Також, вона допоможе вам вийти зі своїм партнером на новий рівень довіри, або “розворушити” сором’язливого друга (подругу), натякнувши йому (їй) на щось більше в ігровій формі. Можливо, саме з привидів почнеться нова любовна історія.

Опис ігрового процесу

У комплект настолки входять 5 колод різних кольорів, і кожна з них відрізняється за тематикою і складності завдання. А саме:

  • рожеві картки – з романтичним ухилом, не передбачають активних дій сексуального характеру. Пара налаштовується на одну хвилю, занурюється в атмосферу закоханості;
  • персикові картки – стимулюють плавний, ненав’язливий перехід “від слів до справи”;
  • червоні картки – сподвигнуть партнерів на рольові ігри;
  • фіолетові – позбавлять скромності і всіх упереджень, змусять отримувати задоволення від того, що відбувається;
  • блакитні картки – припускають підготовку до сексуального контакту, тому партія може розтягнутися навіть на кілька днів, якщо у вас під рукою не виявиться потрібних предметів.

За кожне успішно виконане завдання учасник отримує бали. Якщо гравець відмовляється його виконувати, то знімається один бал (як штраф). Лаври переможця присуджуються тому учаснику, який є лідером за кількістю балів. Щоб не забути результати, виробник рекомендує їх відзначати фішками на магнітній дошці. Той, хто програв обіцяє переможцеві в якості призу виконання його самого жаркого бажання. Продумайте його до дрібниць: приємно повинно бути обом.

Проведіть цей час разом!

Забудьте про повсякденні справи і пориньте в романтичну атмосферу – настолко Фанти в ліжку створена саме для цього. Гарантуємо, що вас накриє хвиля азарту, тому забудьте про комплекси і постарайтеся виконати всі завдання в життя, адже в цьому і полягає основний сенс гри. Якщо ви будете відкриті до експериментів, то ваші відносини зміцняться, і ви станете ближче один до одного.