Вівторок, 24 Травня, 2022

Українські військові отримали від Америки наметове містечко

Навчальний центр командування Силами спеціальних операцій Збройних Сил України отримав наметовий комплекс типу «Аляска» у складі матеріально-технічної підтримки, наданої урядом Сполучених Штатів Америки. Детальніше на yes-chernivtsi.

Про це повідомила прес-служба посольства США в Україні. На церемонії переселення табору виступив генерал-майор Кірк Сміт, командувач Європейського командування спеціальними силами Америки. Він задоволений тим, що США допомагають Україні та яким чином. Як повідомило Радіо Свобода, комплекс наметів розрахований на 350 осіб і використовується в колективних навчальних заходах для українських спецназівців.

Підтримку отримав 142-й навчальний центр Збройних Сил у Бердичеві (Запорізька область). Вартість подарунка – 1,5 мільйона доларів. За словами Кірка Сміта, хоча це здається досить маленькою річчю – якщо мова йде про намети та приміщення, у яких солдати можуть жити під час навчань – все ж в Америці розуміють важливість створення міцного фундаменту для цього навчання. Все починається з дуже міцної та стійкої основи. За аналогію нічого кращого не придумаєш, як бетонна основа, яку заливають під ці намети. Також важливо, щоб вся інфраструктура була присутньою для постачання цим наметам електрики та тепла.

Загалом, сучасний та комфортний наметовий табір значно розширить навчальний центр для розміщення персоналу на спільних навчальних заходах. Командир сил спеціальних операцій Збройних Сил України подякував американському народові та уряду за підтримку та допомогу в розробці та розвитку ЗСУ.

Нагадаємо, що під час візиту до штаб-квартири НАТО в Брюсселі Міністерство оборони уклало угоду з Великобританією про підтримку українських військово-морських сил. Як відомо, на допомогу Україні через Державний департамент у 2021 році можуть надати 317 мільйонів доларів.