Субота, 21 Травня, 2022

BOSS: ідеальне поєднання класики та трендів

Бренд займається виробництвом одягу, взуття та аксесуарів для жінок та чоловіків. Його знають не лише на батьківщині, а й у всьому світі. Популярність дійшла до Америки та всіх країн Європи, а на планеті є тисячі флагманських магазинів. Колекції BOSS у буквальному значенні практично розбирають відразу після показів, що зовсім не дивно, враховуючи всі нюанси виробництва.

Небагато дат

Модний будинок заснований у 1924 році Хьюго Фердінандом Босом. Штаб-квартира знаходиться у Метцингені. У повоєнний час компанія стала займатися виготовленням виключно чоловічих костюмів, які і зараз є легендою в індустрії фешн та візитною карткою бренду. Пізніше асортимент виріс до сорочок, курток та спортивних комплектів, але не лише в рамках різноманітності, а й затребуваності.

Співробітництво

Кожне величезне підприємство рано чи пізно починає розширювати межі та активно співпрацювати з відомими компаніями, зірками світової величини. Так і цей бренд почав працювати зі спортсменами-автогонщиками, зокрема, він спонсорував гонщика Формули-1 Нікі Лауду, а також команду McLaren Racing. Це вплинуло і на сучасні твори у спортивній лінійці. З’явилася лінійка BOSS Green. Звичайно, ці вироби кардинально інші у порівнянні з екіпіруванням гонщиків, але технологічність, комфорт та привабливий зовнішній вигляд тут на висоті. Цей факт є ще одним доказом того, що бренд невпинно розвивається, приймаючи виклик власних ідей та пропонуючи світові неймовірний сплеск стилю та якості. За цією співпрацею були й інші, не менш ексцентричні, наприклад, колаборація з Porshe, Russell Athletic та інші, ознайомитися з якими ви можете на сайті офіційного представника в Україні Ultrashop.

Асортимент

Крім цього, у продажу завжди є вироби в діловому, офіційному стилі, адже саме вони стояли біля джерел зародження марки. А що особливого? Бездоганні матеріали преміум-класу, ідеальний крій, що підкреслює форми фігури, делікатна фурнітура та влучне влучення в останні тенденції. Окрім високоякісного, функціонального костюма, тут можна придбати і комплекти для повсякденного використання. Штани, джинси, футболки та інше. Вони максимально доповнять власника та презентують яскраву, впевнену в собі особистість.

Знайти ці та інші пропозиції бренду ви можете онлайн в інтернет-магазині Ultrashop. Тут винятково оригінальна продукція, яка гарантовано перевершить ваші очікування та дозволить відчути естетику знаменитої у всьому світі торгової марки.