Субота, 13 Серпня, 2022

Не любите готувати? Пора піцу замовляти!

LA П’єц – це сервіс для людей, які після робочого дня хочуть відпочити, а не готувати вечерю на всю родину. Окрім Чернівців він також працює у Стриї, Львові, Хмельницькому, Рівному та інших містах України. Якщо ви хочете замовити піцу у Чернівцях, то вона може приїхати до вас додому вже за 29 хвилин. Для цього сервіс розділив всю зону доставки на дві умовні частини – «зелену» та «жовту». Колірне позначення залежить від того, як далеко ваш будинок знаходиться від виробництва піци.

Якщо живете в «зеленій зоні», то доставка піци триватиме лише 29 хвилин. Для жителів «жовтої зони» час очікування трохи подовжений – до 59 хвилин. Якщо кур’єр приїде пізніше, ви отримаєте компенсацію від сервісу. Детальніше про зони доставки можна подивитись тут: https://la.ua/chernivtsy/.

Умови доставки

Головна відмінність сервісу – безкоштовна доставка: ви платите тільки за піцу, салати та напої, які купуєте. Однак, для цього важливо зробити замовлення на суму понад 150 гривень. Якщо це не входить у ваші плани, можете оформити покупку з самовивозом. Коли заберете піцу самостійно з виробництва, то додатково отримаєте 20% знижки на свою покупку. Це зручно, якщо шукаєте привід прогулятись після робочого дня чи маєте справи поблизу.

П’ять переваг замовлення піци

Кухарі сервісу LA П’єц – це справжні професіонали, які вміють швидко приготувати 18 варіантів італійської піци на дровах, а також запропонують три види салатів. Вони приділяють особливу увагу свіжості і якості інгредієнтів, щоб вам сподобалась страва.

Переваги замовлення піци:

  • Економія часу – жодних покупок у супермаркеті та виснажливих «танців» на кухні.
  • Різноманіття раціону – італійська піца стане особливим гостем на українському столі, якщо влаштовуєте вечірку чи просто хочете чогось новенького.
  • Швидка доставка – можете, звичайно, приїхати за стравою самостійно, але переважно сервіс пропонує кур’єрські послуги. Ароматна піца приїде у герметичному картонному контейнері, який після трапези легко скласти та викинути у найближчий сміттєвий бак.
  • Не треба шукати готівку – можна оплатити піцу банківською карткою на сайті або кур’єру через POS-термінал. Це зручно, якщо тримаєте всі кошти не у гаманці.
  • Перекус у будь-який час. Піца приїде до вас на сніданок, якщо не хочете готувати. Також можна замовити її в офіс на обід чи додому на вечерю. Ваша страва – ваші правила.

Сучасний ритм життя потребує нестандартних рішень. Замовте піцу, щоб звільнити свій час на хобі, приділити увагу рідним чи просто з комфортом провести час наодинці з собою. Сервіс LA П’єц піклується про те, щоб ви не залишились сам на сам з голодом. Якщо зробите замовлення, то зможете отримати свою піцу за 29 чи 59 хвилин прямо в офісі чи вдома! Скористайтесь пропозицією прямо зараз!

.