Субота, 13 Серпня, 2022

Корисне для чернівчан: вибираємо якісну сантехніку для дому

З часом кожна сантехніка виходить з ладу та має застарілий вигляд, тому постає питання про купівлю нової для ванни чи туалету. Однак, є декілька важливих нюансів, які потрібно врахувати аби не помилитися з вибором.

На що звернути увагу при виборі сантехніки

Умивальники, унітази та інші частини сантехніки відрізняються між собою перш за все матеріалом та стилістикою. Зокрема, її виготовляють зі скла, мармуру, фаянсу та порцеляни.

  • Найдорожчим матеріалом є мармур. Він досить міцний, проте потребує додаткового догляду, адже поверхня мармуру швидше забруднюється, ніж інші матеріали. Своєю чергою вироби з фаянсу мають гарний зовнішній вигляд та досить бюджетні. Потрібно врахувати, що фаянсова поверхня є пористою.
  • Не вимагає особливих зусиль у догляді сантехніка з порцеляновою поверхнею. Її поверхня є гладкою, тому бруд так швидко не осідає на ній як на мармурі чи фаянсі. Цей матеріал добре переносить перепади температур.
  • Як варіант можна обрати сантехніку зі скла. На перший погляд, скло виглядає тендітним та крихким матеріалом, однак це не зовсім так. За міцністю скляна сантехніка нічим не поступається порцеляновій чи фаянсовій, адже вона підлягає підвищеному загартуванню. Але варто врахувати той момент, що на склі добре видно розводи води та бруд, тому сантехніку доведеться витирати ледь не щодня.

Також важливо, щоб різні частини сантехніки гармоніювали між собою. Якщо у вас суміщені разом ванна та туалет, важливо, щоб вони поєднувалися між собою  в одному стилі. Зокрема, це стосується матеріалів, якості та стилістики.

Проте, найбільш важливо, щоб вся сантехніка була зручною та комфортною. Всі інші характеристики підбирайте відповідно до вашого бюджету та вподобань.

Де купити якісну сантехніку в Чернівцях

При виборі сантехніки до ванної та туалету потрібно обов’язково звертати увагу на якість виробів, оскільки ви облаштовуєте їх не на один чи декілька років. В Чернівцях є чимало магазинів, що пропонують придбати сантехніку та запчастини до неї, проте не  всі з них продають якісний товар.  

Довіру в чернівчан здобула сантехніка фірми hansgrohe. Німецька компанія успішно працює на ринку з 1901 року. Нansgrohe продає продукцію по всьому світу. Добре відома компанія й українським споживачам.

Тут ви можете придбати не лише якісну сантехніку для ванни чи туалету, але й для кухні. Зокрема, в hansgrohe є великий вибір змішувачів, сифонів та усіх інших аксесуарів.

Наприклад, ви можете придбати не лише якісну, але й стильну сантехніку. Зверніть увагу на верхній душ hansgrohe Pulsify 105 1jet 24130000 хром. Поверхня диску душа виконана з графіту. Він кріпиться до стіни та має стандартний розхід води. Тут також можна вибрати ручний душ. 

Всі товари виробництва hansgrohe можна замовити на інтернет-сайті. Завдяки зручному функціоналу ви можете вказати колір виробу, форму, механізм та колекцію і система за декілька секунд підбере потрібні варіанти. При цьому, якщо з певних причин товар вам не підійшов, протягом 14 днів ви можете його обміняти чи повернути.

.