Субота, 21 Травня, 2022

Шкарпетки New Balance для чоловіків

Чимало людей дотримуються думки, що даний елемент образу не має великого значення. Проте, це далеко не так. Насправді він виконує гігієнічну функцію, а також задає певний настрій образу в цілому. Саме тому в цій статті ми хочемо розповісти детальніше про призначення білизняного аксесуару та поділитися основоположними правилами підбору гідної пари.

Перш за все, хочемо відмітити саме ергономічне значення даної категорії. Шкарпетки є важливим прошарком між взуттям та шкірою, відповідно, здатні зменшувати натирання, при необхідності вбирати вологу, і з урахуванням холодного сезону – зігрівати. Як мінімум тому вони повинні бути в гардеробі кожного. Проте, аби всі із зазначених функцій були виконані, які ж волокна повинні бути у складі? Нижче детальніше.

  • Бавовна — обов’язковий та найважливіший. Вона володіє чудовими природними характеристиками, які дозволяють швидко вбирати вологу, не менш оперативно висихати, мати достатню пружність, легкість та міцність. 
  • Поліамід — матеріал відрізняється міцністю та пружністю. Завдяки наявності цього волокна шкарпетки є надзвичайно тонким, проте залишається доволі надійним. Звісно разом із вмістом цієї сировини виріб простіший в догляді і не потребує встановлення надзвичайних параметрів для прання.
  • Еластан або поліуретан — також вносять долю еластичності, допомагаючи готовому виробу приймати унікальну форму стопи, оптимально обтікаючи її.

Звісно такий склад компонентів не є єдиноправильним чи панацеєю, проте використовується найбільш часто, оскільки перевірений часом та користувачами. Знаючи, наскільки швидко може зношуватися подібний товар, завдяки наявності таких елементів у ньому, він більш витривалий, особливо якщо виконаний за правильними методиками. Наприклад, Нью Беланс постійно розробляє нові технології, які дозволяють досягти більшої практичності та комфорту, додаючи деякі особливості у вигляді збереження ніг від втоми та блокування неприємного запаху. Ба більше, компанія виготовляє моделі з урахуванням анатомічної будови правої та лівої стопи. Це дозволяє товару підтримувати ногу в найбільш необхідних місцях, захищати, завдяки ущільненням у стратегічно продуманих зонах та надійно фіксувати в період фізичної активності.

Знаємо, що знайти дійсно гідне не так просто. Тому, аби при покупці скажімо нової пари, уникнути контакту з недобросовісними продавцями, рекомендуємо користуватися послугами виключно перевірених онлайн-магазинів. Переходьте у каталог офіційного інтернет-магазину New Balance в Україні, та придбайте виключно оригінальну та високоякісну продукцію.