Неділя, 14 Серпня, 2022

Na5ku – онлайн помічник у написанні різних робіт

Більшість студентів через свою зайнятість на роботі, завантаженість справами або інші проблеми вдаються до замовлень студентських робіт онлайн. Na5ku це дуже доступний та розвинений сервіс, який надає якісні послуги. Студентам можуть на замовлення написати унікальну курсову, дипломну роботу, реферат, а також написати рецензію. Платформа Na5ku за роки своєї роботи довела свою якість виконання робіт, показала свою репутацію та допомогла багатьом студентам захистити роботу на відмінно.

Менеджери платформи Na5ku своїм клієнтам завжди відповідають дуже швидко і без затримок. Окрім цього автор, який працював на студентською роботою, може внести правки абсолютно безкоштовно.

Як зробити замовлення роботи?

Інтерфейс сайту na5ku дуже простий та доступний. На ньому можна легко знайти всю необхідну інформацію. А також отримати інформацію про вартість роботи, яку необхідно виконати та зробити замовлення. Для цього необхідно:

  • перейти до сайту na5ku;
  • вибрати розділ “наші послуги”, де з’явиться інформація “отримати точну вартість”;
  • після чого у полі необхідно вибрати тип роботи, яку необхідно вибрати (реферат, тези, рецензія, диплом, магістерська робота тощо);
  • далі необхідно вибрати предмет з якого виконуватиметься робота (на сайті na5ku представлений дуже широкий спектр навчальних предметів);
  • після цього необхідно вказати кількість сторінок роботи, терміни виконання та тему самої роботи, відсоток унікальності, і що дуже важливо до інформації можна додати матеріал у вигляді методички, плану завдання та іншого.

Після цього протягом двох годин студент отримує інформацію про вартість виконання конкретної роботи. Далі, після внесення студентом часткової передоплати за роботу здійснює її написання. Дуже важливим аспектом сайту na5ku є те, що студент може відслідковувати всі етапи виконання його роботи та безпосередньо спілкуватися з виконавцем у робочій час з 09:00 до 18:00, що є дуже зручним як для самого автора, так і для замовника. Після чого замовник може безкоштовно отримати консультацію по виконаній студентській роботі та безкоштовні правки. Останній етап це ознайомлення студента з роботою та оплата залишку.

Замовник на будь-якому етапі виконання робіт бачить на сайті суму, яку йому необхідно заплатити. Оплата за надання послуг на сайті na5ku здійснюється за допомогою сервісу platon.ua, який дозволяє здійснювати платежі не виходячи з дому, комп’ютера або мобільного телефону.

.