Субота, 25 Червня, 2022

У четвер Чернівці відвідає Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції, у четвер, 28 березня відвідає Чернівецьку область, повідомляє Погляд, інформує сайт yes-chernivtsi.

Згідно програми, Віце-прем’єр-міністр України проведе зустріч із в.о. голови Чернівецької ОДА Михайлом Павлюком, а також із в.о. ректора ЧНУ ім. Ю.Федьковича Олегом Ангельським.

Також Іванна Климпуш-Цинцадзе планує поспілкується із викладачами та студентами Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, та зустрінеться із представниками місцевих ЗМІ. Про це інформує офіційний сайт Чернівецької ОДА.

У четвер об 11:00, у Червоній залі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбудеться відкрита лекція І. Климчуш-Цинцадзе для студентів університету.

Зустріч із представниками місцевих ЗМІ відбудеться у ценральному корпусі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича о 12.00.

До призначення на посаду Віце-прем’єр-міністра із питань європейської і євроатлантичної інтеграції України, Іванна Климпуш-Цинцадзе була народним депутатом ВРУ 8 скликання. У Верховній Раді була членом Міжфракційного об’єднання”Єврооптимісти”, та тривалий час працювала Першим заступником Голови Комітету ВРУ у закордонних справах, була головою Постійної делегації ВРУ у Парламентській Асамблеї НАТО, а також входила до Української частини Парламентського комітету асоціації між Україною і ЄС, очолювала неформальну міжпарламентську групу “Україна-ЄС” у Європарламенті, а також була Першим заступником співголови групи із міжпарламентських зв’язків із США.