Неділя, 26 Червня, 2022

У Чернівцях підприємства, що обслуговують понад 600 будинків порушують трудове законодавство

Приватні фірми, яким передали в управління понад 600 будинків в Чернівцях, порушують трудове законодавство. Нардеп з Чернівців Максим Бурбак заявив про зловживання у сфері комунальних послуг у Чернівцях, інформують

Yes-chernivtsi.com.ua. 

Він повідомив про це на своїй сторінці у Фейсбук та оприлюднив документ від Департаменту праці та соціального захисту населення. У ньому зазначається, що під час перевірки діяльності підприємства «Порядок у домі» та ТОВ «Єврокомунбуд» були виявленні порушення. 

“Про злочинну схему так званих фірм запроданців, яким передали в управління понад 600 будинків в Чернівцях, знають всі. Порушені кримінальні справи, ведеться розслідування. Не один раз закликав чернівчан не платити шахраям з ПП «Порядок в домі» та ТОВ «Єврокомунбуд», які вже з вересня місяця нараховують плату за фактично не надані послуги”, – прокоментував зміст документу народний депутат України Максим Бурбак. 

Дані фірми не лише викостивують працівників без формлення трудових угод, але і не хочуть укладати угоди з мешканцями будинків, у якому надають послуги, а все, щоб не платити податків до місцевого бюджету.

Жителі будинків, які передали в управління скандальним піприємствам вімовляються користуватися їхніми послугами.

«Дуже високі ціни запропонувало підприємство «Порядок у домі», вдвічі дорожче стала квартплата, у ЖРЕПі була близько 100 гривень, а у квитанціях фіри «Порядок у домі» – 220 гривень, тому ми  спільно прийняли рішення у нашому будинку вімовитися від послуг даної фірми і заключили угоди з ТОВ «СІТІ-РЕМБУД», – розповідає мешканка будинку № 111 на вул. Залозецького, Алла Іванівна Марчук.

Вона додала, що мешканці більше 100 будинків по вул. Золозецького  відмовилися від послуг даних підприємств, адже вони пропонують працювати без угод.

“Кажуть – “ніякі угоди, ніякі контракти підписувати не будемо, а тільки платіть””, – обурюється чернівчанка.