П’ятниця, 24 Червня, 2022

Радницю екс-мера Олексія Каспрука звільнили з посади

Нова команда міської ради продовжує позбуватися прибічників колишнього мера. Днями відбулося два гучні звільнення.

 Читайте більше новин на сайті «Чернівці-yes».

По-перше депутати своїм голосуванням ліквідували Інспекцію з благоустрою, тим самим позбулися Голови цієї інспекції, принципового та дієвого чиновника Сергія Обшанського. За проект рішення щодо ліквідації інспекції на черговій сесії міськради проголосували 22 депутати. А також 7-го грудня звільнили Ірину Карімову, радницю колишнього міського голови Олексія Каспрука. Як було вже повідомлено у ЗМІ раніше, Ірина Карімова написала заяву, що іде у відпустку на 4 місяці, одразу ж після відставки мера Каспрука. Нагадаємо, що у відпустку разом із Карімовою тоді пішов і начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк та керівник Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Ярослав Городенський.

Як пише times.cv.ua Ірина Карімова всі ці місяці “поливала брудом” своїх опонентів та нібито вона «дестабілізовувала роботу міської ради».

Ірина Карімова відома своєю роботою у міській раді ще за часів мера Миколи Федорука, але найбільшого авторитету та впливу на політичні процеси у місті вона досягла саме у команді Олексія Павловича. Подейкують, що пані Карімова була «сірим кардиналом» у команді Каспрука і вона причетна до того, що Олексій Каспрук ніяк не міг дійти згоди з депутатами Чернівецької міської ради. З 7 грудня її звільнили з Ратуші.

Чи згодні з такими рішеннями команди Продана чернівчани? Особливо з тим, що ліквідували Інспекцію з благоустрою…

У листопаді активісти і соціологи провели дослідження на тему довіри чернівчан до нової влади у місті. За даними дослідження, 72% чернівчан не відчули жодних змін з приходом до влади в Чернівцях команди Василя Продана і 7% навіть відчули негативні зміни. Водночас 11% відчули позитивні зміни в останній час. У тому, що відсторонили Каспрука з посади мера чернівчани бачать лише бажання депутатів отримати свої девіденти та «розбазарити» комунальне майно міста.