Вівторок, 28 Червня, 2022

Суд поновив Олексія Каспрука на посаді міського голови

Відповідно до рішення суду, Чернівецька міська рада має виплатити Олексієві Каспруку 296 тис. 555 гривень, повідомляє shpalta.media, інформує сайт yes-chernivtsi.

Чернівецький окружний адміністративний суд, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Олексія Каспрука до Чернівецької міської ради, визнав протиправним рішення 59 сесії міської ради про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Каспрука та скасував відповідне рішення сесії.

Також суд вирішив поновити Олексія Каспрука на посаді чернівецького міського голови і стягнути із ЧМР на користь мера середній заробіток під час вимушеного прогулу на суму 296 тис. 555 гривень.

Начальник юридичного управління міської ради Олександр Шиба розповів, що наразі така ситуація відбувається вперше та якоїсь чіткої схеми послідовності дій поки немає.

Олексій Каспрук поділився, якими будуть подальші дії Олексія Каспрука, він сказав, що після обіду піде на роботу.

Одразу після рішення Чернівецького окружного суду поновлений на посаді мера Олексій Каспрук прийшов до міської ради у супроводі журналістів.

Він зайшов до кабінету міського голови, де його зустрів секретар міськради Василь Продан. Він попросив Василя Продана зібрати особисті речі. 

За словами Олексія Каспрука, в середу, 24 квітня, о 12:00 у міській раді відбудеться прес-конференція.

Каспрук додав, що у середу детально зупиниться на майбутніх планах та кроках. Він зазначив, що чітко розуміє, що зробили багато помилок. Є багато рішень ЧМР, які треба буде скасовувати, і навіть у судовому порядку. Мер повідомив, що бюджет фактично порожній. За цей час дуже багато було призначень, багато несправедливих незаконних звільнень людей. Можливо, хтось захоче повернутися. Усе тільки починається.

На запитання, якими будуть перші кроки, Олексій Каспрук відповів:

“Сяду. Подивлюся у вікно. Зберуся з думками – і до роботи”.