П’ятниця, 24 Червня, 2022

Василь Продан планує подавати апеляцію на рішення суду

Не встиг ще мер Олексій Каспрук насолодитися своїм поверненням на законну посаду міського голови, як йому вже знову погрожують судом. Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан планує від імені міської ради судитися за рішення, яким поновили Каспрука на посаду.

Про таке Продан сказав у прямому ефірі «Чернівецького променю», інформує molbuk.ua, пише сайт yes-chernivtsi.cоm.

Він вважає, що рішення, яке прийняв суд на користь Олексія Каспрука є «політично вмотивованим.”

Як відомо у липні 2018-го року Каспрука звільнили з посади міського голови. Таке рішення було прийняте 29 -ма голосами депутатів міськради.

Учора ж Каспрук знову приступив до своїх прямих обов’язків.

Нагадаємо, що Чернівецький окружний адміністративний суд визнав протиправним рішення 59 сесії міської ради про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Каспрука та скасував відповідне рішення сесії.
Рішенням суду Олексія Каспрука було поновлено на посаді чернівецького міського голови, також суд ухвалив стягнення із міськради Чернівців на користь мера коштів на суму 296 тис. 555 гривень, адже для мера це був вимушений час тимчасового безробіття.

Учора після обіду Василь Продан звільнив кабінет міського голови. Продану довелося віддавати печатки та писати акт прийому-передачі матеріальних цінностей.

Учора також з’явилася інформація на сайті Чернівецької міської ради про поновлення Каспрука на посаді мера і про те, що приступає нині до своїх обов’язків очільника міста. Олексій Каспрук навіть встиг вже привітати чорнобильців з 33-ю річнею трагедії на ЧАЕС. Також він дав прес-конференцію, де зробив декілька цікавих заяв серед яких пропозиція провести дострокові вибори міської ради та мера.