Неділя, 26 Червня, 2022

Сергій Мартинюк «пакує валізи» і збирається судитися

Начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк більше не виконуватиме свої посадові обов’язки, адже секретар Чернівецької міської ради підписав розпорядження про його звільнення. Таку інформацію учора оприлюднили на сайті Чернівецької міської ради, інформує Уes-chernivtsi.com.ua.

Відповідно  до  розпорядження  №1628-к від 17-го грудня було  звільнено з  посади начальника управління освіти міської ради 18 грудня 2018 року, «за неналежне виконання посадових обов’язків, допущення грубих порушень зберігання в управлінні освіти  міської  ради  відомостей,  які  містять  інформацію  з грифом обмеження доступу «Для службового користування»».

Як відомо депутати давно чинили тиск на екс-мера Олексія Каспрука, аби той звільнив Сергія Мартинюка. Приводом для цього було декілька інцидентів. Один із перших – у 2016-у році, коли  у школі №33 задумали розформувати  10-й клас, адже учнів у ньому не вистачало, але про це батьків поінформували за день до свята Першого вересня .
 
Потім,  вже через рік депутати знову пропонували звільнити Сергія Мартинюка, за те, що його підлеглого застукали на хабарі у 280 тисяч гривень. Далі було ще декілька приводів, яким дуже раділи депутати і вже дразнили ними Каспрука, як тореодор червоною ганчіркою бика, але все ніяк. І ось така нагода – вже тепер можна, після використаної Сергієм Мартинюком законної відпустки, яку він взяв одразу ж, коли усунули мера Каспрука. Нарешті у Василя Продана з’явилася нагода вирішити це кадрове питання.

Але Сергій Мартинюк так просто місцем начальника міської освіти Чернівців поступатися не збирається. Про таке він розповів журналістам ІІ АСС , як і про свої наміри позиватися до суду. Так, як вважає своє звільнення незаконним.