Понеділок, 27 Червня, 2022

Віталій Кличко отримав відзнаку «Почесний громадянин міста Хотин»

Віталій Кличко отримав відзнаку «Почесний громадянин міста Хотин». Відомий боксер та мер міста Києва Віталій Кличко став Почесним громадянином м. Хотин. Про таке пише місцеве видання «Хотинські вісті», інформує сайт Уes-chernivtsi.com.ua.

Вручив українському всесвітньо відомому боксеру та меру столиці цю відзнаку особисто очільник міста Хотин  Микола Головльов.

Як стало відомо, мер Хотина відвідав 19-го січня  Київ, де зустрівся з Президентом Петром Порошенком  та головою Асоціації міст України, міським головою Києва Віталієм Кличком у столиці на Водохреща. Відзнаку Віталій Кличко отримав, як активний учасник розвитку спорту у Хотині. Фонд братів Кличко допоміг покращити матеріальну базу Хотинської ДЮСШ.

Як відомо, днями брати Віталій та Володимир Кличко відвідали всесвітній економічний форум, який проходить щорічно у Давосі. Віталій Кличко на форумі виступив під час дискусії “Розумне фінансування розумних міст”, повідомляє censor.net. 

Таке обговорення ініціювала міська влада Давоса. Мер української столиці вважає, що у Києві теж поступово впроваджуються всілякі інновації та нововведення. У Дискусії на теми «розумне місто» та «розумний спорт» Віталій Кличко взяв участь разом із братом Володимиром.

Віталій Кличко в Давосі звернувся до інвесторів. Він заохочував іноземні фірми взяти участь і посприяти в  інноваційному розвитку Києва. Дискусія відбулася в “Ukraine House Davos” – першому за всю історію Всесвітнього форуму в Давосі українському павільйоні, повідомляють у прес-службі Кличка.

Довідка

Всесвітній економічний форум (ВЕФ) — міжнародна неурядова організація, яка знаходиться у Женеві. Основна мета форому це  розвиток міжнародної співпраці.