Четвер, 17 Вересня, 2020

Леонід Кравчук у Чернівцях згадав про свою першу роботу

До Чернівців учора, 14-го березня, приїхав перший Президент України Леонід Кравчук. Він дав прес-конференцію, на якій висловив своє бачення, як потрібно вирішувати ситуацію на Сході України, пише видання molbuk.ua, інформує сайт про політичні події Уes-chernivtsi.

Леонід Кравчук висловив думку про те, що «мінські домовленості» не є дієвими, Європа нам тут не допоможе і нам потрібно домовлятися із ворогом самостійно. 

Як повідомив Перший президент України у західних країнах бачать ситуацію в Україні дещо іншою і ніхто із лідерів  європейських країн не готовий боротися за Україну.

«Ми самі мусимо домовитись і захистити себе. Як це не прикро, як це не хочеться чути, ми маємо домовитись із агресором – з тим, з ким воюємо. За нас, знову ж таки, це ніхто не зробить”, – сказав екс-президент.

До речі, трудова діяльність Леоніда Кравчука розпочалася саме у Чернівцях. Колись він працював викладачем у Чернівецькому фінансовому технікумі (1958-1960 р.р.).

Відвідав поважний гість у Чернівцях ЧНУ, а також казав, що хоче побачити Хотинську фортецю, порибалити на березі Дністра.

Нагадаємо, що Леонід Кравчук був президентом України з 1991 по 1994 рік. Після завершення свого президентського строку політик завжди був активний, виступав і давав оцінку політичним процесам у нашій країні.

У 2009-му році він закликав тодішнього президента Віктора Ющенка піти у відставку.

Зараз він активний, не зважаючи на свої 85 років. Леонід Кравчук продовжує виступати на телебаченні, давати інтерв’ю, коментувати політичну ситуацію у країні, пише книги.

Після свого візиту у наше місто він поділився теплими спогадами про Чернівці у Фейсбук. Політик подякував чернівчанам за гостинність та повідомив, що подорож до Чернівців для нього завжди є зворушливою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Дієво, вигідно, перспективно: отримайте кредит онлайн у Чернівцях на найкращих умовах

Подача заявки на отримання особистого кредиту через Інтернет має багато переваг у порівнянні з будь-яким іншим типом кредитування. Вони затверджуються миттєво, вимагають...

Вся правда про фільтри-глечики для води: факти, невідомі чернівчанам

Ніхто не очікує, що вода з крану на кухні буде чистою і хрусткою, адже в ній у будь-якому випадку є забруднення, шкідливі...

Онлайн казино: всі принади якісної гри

Тільки в Кінг можна побачити не тільки багатий ігровий асортимент, а й познайомитися зі справжнім Королем, який допоможе виграти цілий статок. Онлайн...

Поради, як вибрати ідеальне жіноче взуття

Підбираючи взуття, жінки завжди звертають увагу на її привабливий зовнішній вигляд, на віяння моди. Саме правильно підібране, якісне жіноче взуття формує образ, довершує його,...

Іван Мунтян продовжує боротися за місце під сонцем

Вчора, 1 червня, відбулося чергове засідання Вищого антикорупційного суду, на якому знову, вже вкотре, розглядалося питання про припинення або відновлення повноважень колишнього голови обласної...