Субота, 21 Травня, 2022

Леонід Кравчук у Чернівцях згадав про свою першу роботу

До Чернівців учора, 14-го березня, приїхав перший Президент України Леонід Кравчук. Він дав прес-конференцію, на якій висловив своє бачення, як потрібно вирішувати ситуацію на Сході України, пише видання molbuk.ua, інформує сайт про політичні події Уes-chernivtsi.

Леонід Кравчук висловив думку про те, що «мінські домовленості» не є дієвими, Європа нам тут не допоможе і нам потрібно домовлятися із ворогом самостійно. 

Як повідомив Перший президент України у західних країнах бачать ситуацію в Україні дещо іншою і ніхто із лідерів  європейських країн не готовий боротися за Україну.

«Ми самі мусимо домовитись і захистити себе. Як це не прикро, як це не хочеться чути, ми маємо домовитись із агресором – з тим, з ким воюємо. За нас, знову ж таки, це ніхто не зробить”, – сказав екс-президент.

До речі, трудова діяльність Леоніда Кравчука розпочалася саме у Чернівцях. Колись він працював викладачем у Чернівецькому фінансовому технікумі (1958-1960 р.р.).

Відвідав поважний гість у Чернівцях ЧНУ, а також казав, що хоче побачити Хотинську фортецю, порибалити на березі Дністра.

Нагадаємо, що Леонід Кравчук був президентом України з 1991 по 1994 рік. Після завершення свого президентського строку політик завжди був активний, виступав і давав оцінку політичним процесам у нашій країні.

У 2009-му році він закликав тодішнього президента Віктора Ющенка піти у відставку.

Зараз він активний, не зважаючи на свої 85 років. Леонід Кравчук продовжує виступати на телебаченні, давати інтерв’ю, коментувати політичну ситуацію у країні, пише книги.

Після свого візиту у наше місто він поділився теплими спогадами про Чернівці у Фейсбук. Політик подякував чернівчанам за гостинність та повідомив, що подорож до Чернівців для нього завжди є зворушливою.