Четвер, 17 Вересня, 2020

На ремонт доріг на Буковині витратять сотні мільйонів

Проте очікувати поліпшення їхнього стану  не варто, адже  дорожникам цих коштів теж не вистачає, повідомляє Погляд, інформує сайт Yes-chernivtsi.

Цього року дороги в черговий раз не пережили зиму. Це стосується як шляхів сполучення обласного центру, так і в області загалом. Цього року на дороги знову витратять сотні мільйонів гривень. Проте, як зізнаються дорожники, тільки невелика  частка цих грошей буде виділена на капітальний ремонт. Більше фінансування передбачено на утримання дорожнього покриття.

Наприклад, цього року кожен район Чернівецької області отримає близька 10-12 млн. грн. на ремонт місцевих доріг. Відповідальними за їх стан є органи місцевої влади. Центральна влада забезпечує ремонт доріг державного значення.

Загалом для ремонту доріг місцевого значення є майже чверть мільярда гривень. Їх планують спрямувати на ремонт та утримання.

Олександр Пуршага розповів, що дороги, що які передали, знаходяться  у жахливому стані. 90% яких потребують ремонту. На основі пропозицій районів та ОТГ, склали список доріг, які потребують ремонту. Цей перелік надіслали в Укравтодор. Ці кошти мають витрачатись не лише на ремонт доріг. Вони також підуть на утримання і обслуговування шляхів. Тож в загальному це досить мізерна сума.

Відтак, як повідомив директор профільного департаменту,  що у кращому випадку ремонтні роботи розпочнуться за декілька місяців. Насамперед планують закінчити роботи, що залишилися із минулих років.

У Чернівцях ситуація не краща. Попри те, що є фінансування та можливість, рішення про виділення коштів на ремонт доріг дуже гальмується. Це питання будуть розглядати  на наступній сесії міської ради.

Зокрема, Василь Продан повідомив, що на ремонт доріг у Чернівцях планують виділити рекордну суму, яка є удвічі більша, аніж минулого року. Загалом, йдеться про 140 млн. грн.  Дана сума зазначена із врахуванням перехідних коштів із минулого року. Хоча у бюджеті на 2019 рік визначено, що на ремонт доріг в обласному центрі виділено 137 млн. Без перехідних залишків.

На черговій сесії депутати будуть розподіляти близько 93 млн. гривень. Ці кошти – це залишок із 2018 року. Саме із цієї суми більше 81 млн. грн. виділять департаменту ЖКГ на ремонт доріг і тротуарів. Тобто загалом на ремонт доріг планують витратити близько 218 мільйонів гривень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Дієво, вигідно, перспективно: отримайте кредит онлайн у Чернівцях на найкращих умовах

Подача заявки на отримання особистого кредиту через Інтернет має багато переваг у порівнянні з будь-яким іншим типом кредитування. Вони затверджуються миттєво, вимагають...

Вся правда про фільтри-глечики для води: факти, невідомі чернівчанам

Ніхто не очікує, що вода з крану на кухні буде чистою і хрусткою, адже в ній у будь-якому випадку є забруднення, шкідливі...

Онлайн казино: всі принади якісної гри

Тільки в Кінг можна побачити не тільки багатий ігровий асортимент, а й познайомитися зі справжнім Королем, який допоможе виграти цілий статок. Онлайн...

Поради, як вибрати ідеальне жіноче взуття

Підбираючи взуття, жінки завжди звертають увагу на її привабливий зовнішній вигляд, на віяння моди. Саме правильно підібране, якісне жіноче взуття формує образ, довершує його,...

Іван Мунтян продовжує боротися за місце під сонцем

Вчора, 1 червня, відбулося чергове засідання Вищого антикорупційного суду, на якому знову, вже вкотре, розглядалося питання про припинення або відновлення повноважень колишнього голови обласної...