Понеділок, 27 Червня, 2022

Міністр Омелян пообіцяв, що на Буковині відбудують зруйновані мости

На Буковині 17-го березня з робочим візитом побував Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, інформують у прес-службі Чернівецької ОДА, пише сайт Yes-chernivtsi.
Міністр перевіряв стан дорожньої інфраструктури на Буковині, також оглянув разом із керівництвом Чернівецької ОДА міст у селі Маршинці у Новоселицькому районі. Як відомо стан мосту незадовільний – він є аварійним. Також гість зі столиці перевірив у міст у селі Розтоки, що на Путильщині. 

«Дорожній фонд було створено за ініціативи Президента України і підтримано коаліцією. В підсумку ми маємо хороший результат для країни – ресурс для відновлення доріг державного і місцевого значення, а також мостів, які не ремонтувалися десятками років», – наголосив Володимир Омелян.

На те, щоб збудувати новий міст у Маршинцях держава виділила 100 мільйонів гривень. Основні роботи з відбудови мосту мають завершити до кінця 2019-го. Саме на цьому наголосив Омелян під час розмови з керівництвом Чернівецької ОДА. До того ж він підкреслив, що цей напрям є стратегічним, адже дорога прямує до країн ЄС.

У Путильському районі Міністр інфраструктури зміг поговорити із тими, хто мешкає у населених пунктах Підзахаричі та Розтоки. Подискутували буковинці та гість стосовно питання дорожнього сполучення на Путильщині. Міністр сказав, що будівництво двох мостів у Розтоках, які були зруйновані повінню ще у 2008 році, продовжать. У підтвердження своїх слів він повідомив, що з держбюджету на зведення мостів буде виділено 75 млн.грн.

Нагадаємо, що Володимир Омелян відвідує західні області держави, серед них також і Чернівецька. Метою поїздки міністра є перевірка стану доріг у регіонах України. Чернівецькі дороги він розкритикував і помітив, що місто виглядає жахливо.