Четвер, 23 Червня, 2022

На ремонт доріг у Чернівцях виділили ще понад 80 мільйонів гривень

Чернівецькі депутати проголосували за виділення додаткових коштів на ремонт доріг. Міськрада у Чернівцях ухвалила рішення, яким було здійснено перерозподіл деяких видатків міського бюджету. Таким чином на ремонт доріг було виділено 80 мільйонів гривень, повідомляє Укрінформ, інформує сайт Уes-chernivtsi.

За таке рішення щодо бюджету міста на 2019-й рік, депутати проголосували на сесії міськради 11 квітня. Тож понад 80 мільйонів будуть використані на ремонт та на утримання чернівецьких доріг.
Також у міськраді планують виділити кошти на часткове фінансування програм з енергоефективності в комунальних закладах міста.

Нагадаємо, що у лютому новий очільник департаменту ЖКГ міської ради Володимир Бешлей казав, що на ремонт доріг у місті потрібно 160 мільйонів гривень, а 28 вулиць у Чернівцях потребували ремонту після завершення зими. Загалом, на ремонт доріг у Чернівцях планували витратити близько 218 мільйонів гривень. Деякі вулиці уже відремонтували, а нещодавно відкрили частину відремонтованого проспекту Незалежності у Чернівцях. Коли відкриють другу частину проспекту поки що невідомо. Також Бешлей обіцяє, що з понеділка відновлять ремонтні роботи на вулиці О. Кобилянської.

А у області цього року кожен район Буковини мав би отримати біля 10-12 млн. грн. на ремонт доріг у районах. Загалом, для ремонту доріг місцевого значення на Буковині обіцяли майже чверть мільярда гривень. Їх планують спрямувати на ремонт та утримання. Директора департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА Олександр Пуршага раніше заявляв, що дороги знаходяться у жахливому стані. І 90% доріг області потребують ремонту.

А нещодавно заступник голови ОДА Ігор Богатирець прозвітував, що було використано 164,6 мільйонів гривень у області на фінансове забезпечення, будівництво, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг.