Середа, 22 Червня, 2022

Країна чекає: дебати Зеленського та Порошенка можуть відбутися 19-го квітня

Країна готується до другого туру президентських виборів, а кандидати у президенти сьогодні здають кров на аналіз та готуються до дебатів. В Україні тривають дискусії, висуваються прогнози та усіх колотить у масовій істерії в очікуванні другого туру, інформує сайт про політичні події Уes-chernivtsi.com.

Грандіозна перемога Володимира Зеленського з таким великим відривом від інших топ-кандидатів, декого здивувала, інших налякала, а його прихильників звісно порадувала, але другого туру з нетерпінням чекають усі.

Сьогодні, 5-го квітня кандидати у президенти України здавали кров на аналіз і Володимир Зеленський не погодився на пропозицію Петра Порошенка разом здати аналізи на НСК «Олімпійський», а вирішив скористатися послугами приватної лабораторії “Eurolab». Про таке повідомляє НВ ряд всеукраїнських ЗМІ.

Це одна із умов проведення дебатів, які були виставленні Зеленським чинному президенту. Про дебати кандидати уже домовляються майже тиждень.

1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку Зеленський відмовився. Потім українці почали поширювати хештег #хочубачитидебати. Тоді Володимир Зеленський викликав Петра Порошенка на дебати на НСК «Олімпійський». Президент записав відео звернення про те, що готовий йти з ним на дебати.

Як стало відомо зі слів голови НГТУ Зураб Аласанія 5 квітня вже запланована зустріч з представниками штабів кандидатів у президенти. На ній вирішать питання проведення дебатів.
Тепер очікується, що НСТУ підготує проведення дебатів 19 квітня з 20:00 до 21:00.

Нагадаємо, що 31 березня відбулися президентські вибори. За результатами голосування Зеленський і Порошенко вийшли до другого туру виборів президента, набравши відповідно 30,24% і 15,95% голосів виборців. Деякі політологи вважають, що відрив надто суттєвий і що у Порошенка шансів перемогти у другому турі мало.