П’ятниця, 24 Червня, 2022

Як самостійно оформити інтер’єр: корисні лайфхаки для чернівчан

Безліч чернівчан перед початком ремонтних робіт ретельно планують інтер’єр майбутнього приміщення чи цілої квартири або будинку. Є низка спеціалістів, які займаються оформленням інтер’єру та всіма іншими нюансами, проте не завжди їхні послуги є доступними та якісними, пише yes-chernivtsi.com.ua. Тому, якщо ви вирішили самостійно оформити інтер’єр вашого приміщення, рекомендуємо скористатись наступними порадами та лайфахаками, які стануть найкращими помічниками для вас.

Із чого розпочати оформлення інтер’єру?

У першу чергу, рекомендуємо розпочати планувати інтер’єр ще на етапі підготовки до ремонту. Варто пам’ятати, що інтер’єр – це не лише привабливий зовнішній вигляд, це ще зручність, затишок та комфорт. Аби поєднати всі ці характеристики в вашому дизайні, необхідно ретельно та відповідально підійти до цього.

Отже, на етапі ремонтних робіт вам необхідно створити дизайн-проєкт. Це можна зробити самостійно, без допомоги спеціалістів на просторах Інтернету. Без дизайн-проєкту ви не зможете правильно оформити інтер’єр, адже у ньому на початковому етапі ви повинні врахувати всі заміри приміщень, меблів та інших деталей; місце розташування електричних проводок, розеток, водопроводу та газопостачання тощо. Усі ці деталі впливають на кінцевий результат вашого інтер’єру.

Чого слід уникати під час оздоблення інтер’єру?

Якщо ви бажаєте оформити інтер’єр відповідно до всіх норм, вам необхідно враховувати всі деталі на нюанси, навіть якщо вони здаються дрібницями. Рекомендуємо скористатися наступними порадами:

  • уникайте зайвих деталей та предметів, аби візуально не здешевити інтер’єр;
  • дотримуйтесь одного стилю, не перенасичуйте приміщення зайвими елементами декору;
  • слідуйте модним тенденціям лише тоді, якщо вони вам подобаються. Пам’ятайте, що більшість елементів, які є популярними зараз, можуть втратити свою актуальність через деякий час. Тому старайтесь уникати специфічного та незвичайного;
  • пам’ятайте: ергономіка – основне, чого ви повинні дотримуватись під час оформлення інтер’єру. Дизайн повинен бути не лише привабливим, але й функціональним та зручним.

Враховуйте всі вищеперечислені нюанси під час оформлення дизайну інтер’єру та зважайте на особисті вподобання і смаки. Тоді ваш будинок буде не лише оновленим, але й затишним для вас.

Поради спеціалістів

Безліч висококваліфікованих спеціалістів рекомендують чернівцям, які бажають оформити дизайн інтер’єру самостійно, дотримуватись наступних порад: 

  • складіть чіткий та послідовний план дій. Врахуйте в ньому докладний перелік усіх меблів, елементів декору, заміри та кольорову гаму;
  • під час облаштування кімнати визначте у ній головний елемент, який привертатиме всю увагу. Це може бути, наприклад, диван, камін або шафа;
  • зважайте на освітлення, оскільки від нього залежить не лише вигляд кімнати, але й затишок та атмосфера;
  • використовуйте популярні дизайнерські прийоми та лайфхаки, які допоможуть оформити кімнату стильно та лаконічно;
  • додайте в кожне приміщення річ чи деталь, яка характеризуватиме вас. Це може бути картина чи інший предмет, який вам надзвичайно подобається;
  • пам’ятайте – комфорт та функціональність повинні бути пріоритетом під час оформлення дизайну.

Оформлення дизайну інтер’єру – справа непроста, вона потребує ретельних зусиль та відповідальності. Тому дотримуйтесь усіх порад та опирайтеся на власні вподобання і тоді результат буде приголомшливим.