П’ятниця, 20 Травня, 2022

Де в Чернівцях придбати клінкерну плитку?

В оздобленні фасадів останнім часом надзвичайної популярності зазнав клінкер – один із найміцніших, довговічних, а також надзвичайно стильних видів кераміки. Клінкер ідеально доповнить дизайн будь-якого приміщення та будинку, його можна використовувати не лише для оздоблення екстер’єру. Часто чернівчани використовують цей матеріал на стінах та підлогах всередині будинку. Проте керамічне покриття необхідно вибирати за певними правилами, щоб зробити це правильно. Рекомендуємо ознайомитися з особливостями клінкерної плитки, дізнатися, як правильно її обрати та де можна придбати її в Чернівцях.

Види клінкерної плитки

Для того, щоб правильно підібрати клінкерну плитку, необхідно точно визначитись із її призначенням, оскільки від цього залежить вид, який вам буде потрібно придбати. Розрізняють будівельний, фасадний та тротуарний клінкер.

Будівельний клінкер зазвичай використовують для мурування різноманітних несучих конструкцій. Цей матеріал відрізняється надійністю та міцністю.

Фасадний, або лицьовий клінкер використовують для оздоблення фасаду. Така цегла зазнає спеціальної обробки, яка робить її надзвичайно витривалою до різноманітних погодних умов, зносостійкою, міцною та привабливою.

Тротуарну клінкерну плитку застосовують для укладення доріг, скверів, садів, парків тощо.

При виборі клінкерної плитки обов’язково враховуйте її майбутнє призначення, адже за допомогою цього ви правильно виберете необхідний різновид цього матеріалу.

Особливості клінкеру

Клінкерну плитку найчастіше використовують для оздоблення фасаду. І це не дивно, адже цей матеріал є чи не найкращим вибором чернівчан. Така фасадна клінкерна плитка має низку переваг та особливостей, які відрізняють цей матеріал від інших. Зокрема:

  • висока зносостійкість та витривалість, незважаючи на жорсткі погодні умови чи інші негативні зовнішні впливи;
  • клінкер є надзвичайно морозостійким, він витримує будь-які перепади температури без зміни первісного вигляду;
  • цей матеріал відрізняється водонепроникністю;
  • клінкер має звукоізоляційні властивості;
  • клінкерна плитка не є вимогливою, за нею не потрібно ретельно доглядати, вона не боїться забруднень;
  • широка різноманітність дизайнів клінкерної плитки.

Окрім цього, клінкерна плитка для оздоблення фасаду відрізняється привабливим та стильним зовнішнім виглядом, а також є доступною і надзвичайно якісною.

«Клінкер Стоун» – ваш найкращий вибір

Якщо ви бажаєте придбати доступну, якісну та стильну клінкерну плитку для оздоблення фасадів і інтер’єрів, то найкращим вашим вибором є магазин «Klinker-stone». На сайті ви знайдете широкий асортимент клінкерної плитки, різних дизайнів, кольорів та фактур. «Klinker-stone» пропонує плитку лише найкращих виробників, тому гарантує високу якість свого товару. Ви можете за лічені хвилини замовити потрібну клінкерну плитку та отримати доставку в будь-яке місто України за доступною вартістю. Обирай найкраще у «Klinker-stone».