П’ятниця, 20 Травня, 2022

Купуємо недорогий будинок: що можна отримати за такі гроші

В Україні можна підібрати житло за відносно недорогу суму. Для цього доведеться добре постаратися, адже такі пропозиції з’являються не так часто. Проте все ж таки продаж будинків у чернівецькій області до 10 тисяч доларів — чудова можливість придбати майно і не витратити на це величезні гроші.  

Чому люди продають свої будинки дешево 

Декого може насторожити надто низький цінник, адже, як відомо, «безкоштовний сир тільки в мишоловці». Проте іноді продаж житла за заниженою вартістю аргументований: 

  • власнику потрібно терміново залишити місто чи навіть країну; 
  • через сімейні обставини є гостра потреба в грошах і немає часу чекати на продаж будинку за вищим цінником. 

Якщо с документами все гаразд і вас все влаштовує, то покупка такої нерухомості — це чудова інвестиція. 

Чи є підводні камені у дешевому житлі 

Купити не тільки дешевий будинок, але й шикарний, з усіма умовами — справжня удача. Якщо помітили таку пропозицію на сервісі OLX, то без роздумів вносьте заставу та підписуйте договір. Такий шанс випадає дуже рідко. Проте реальність показує, що найчастіше низька ціна обумовлена ​​ще й деякими нюансами: 

  • дальність району — до дома складно дістатися громадським транспортом чи взагалі неможливо, потрібне своє авто; 
  • відсутність комунікацій — туалет на вулиці або його зовсім немає, відсутність своєї води або вона низької якості, перебої зі світлом; 
  • відсутність ремонту — будинок потребує капітального ремонту, іноді як всередині, так і зовні. 

Продавець нерухомості може добре знизити вартість, коли дах перебуває в аварійному стані, фундамент потребує реставрації або прибудинкова територія — догляду. Враховуйте, що якщо є посередник, то доведеться платити певний відсоток і йому. Можливо, якщо скласти всі витрати, то економія не буде істотною. Тому коли невеликий бюджет стоїть на першому місці, краще купувати будинок без ріелтора, безпосередньо у власника. На OLX легко і швидко можна знайти оголошення по продажу нерухомості без посередників.