П’ятниця, 20 Травня, 2022

Дощ та шквальний вітер наробили збитків у віддаленних районах Буковини

Рясні дощі наробили чимало біди на Буковині.. Найбільше постраждали віддаленні від Чернівців райони – Вижницький та Путильський. Днями ( 18-20 червня), через сильні пориви вітру було пошкоджено дахи житлових двох будинків та семи господарських будівель, також постраждали сільський клуб, зупинка, каплички. Це сталося на Вижниччині у селі Волока, інформує сайт Уes-chernivtsi.

У Путильському районі піднялася вода і були зруйновані берегові укріплення, а також водою розмило одну із доріг –гравійок, яка з’єднувала Конятин та село Самакова.

А 20-го червня у Іспасі на Вижниччині залізничну колію перекрило дерево. Так як цим шляхом курсує приміський потяг сполученням Вижниця-Чернівці на розблокування колії негайно було направлено рятувальників

Нагадаємо, що у травні потужний буревій “розгулявся” у Кам’янці. Там було зірвано дахи, побито вікна, а також, через вітер були повалені дерева.
Через негоду також піднявся і рівень води у Сіреті. Як розповідають очевидці, моторошний буревій їх дуже налякав: через стихію у будинках відключалось світло, вітер кружляв уламки дерев і кидав їх навкруги.

За даними Чернівецького обласного центру з гідрометеорології, у зв’язку з очікуваними значними опадами у другій половині дня 24 та протягом 25 червня, на річках басейнів Прута та Сiрету очікуються підвищення рівнів води на 0,2 – 0,7 м над рівнями 24 червня на 08:00 годину. У гірських районах існує загроза сходу селевих потоків.