Вівторок, 24 Травня, 2022

Мунтян не здається і подає апеляцію стосовно застави

Кримінальна справа голови обласної ради Чернівців Івана Мунтяна навіть не думає завершуватися. Повідомляє yes-chernivtsi Стало відомо, що вищезгадана особа подала до Вищого антикорупційного суду апеляцію стосовно її нещодавнього рішення призначити Мунтяну заставу у вигляді 10 млн. грн. і запобіжні заходи.

Підозрюваний у хабарництві чиновник не визнає свою провину, не погоджується з вироком суду і планує боротися до останнього. Вчора прес-служба  Апеляційної палати антикорупційного суду повідомила, що 17 лютого до них надійшла апеляційна скарга зі сторони захисту голови. Заяву прийняли на розгляд, тож 20 лютого о 14:15 розпочнеться слухання справи. Ця інформація стала відома від Вадима Кліщенка, завідуючого сектору взаємодії зі ЗМІ Апеляційної палати ВАКС.

Іван Мунтян не планує виконувати умови, накладені судом. До них, окрім зазначеної застави, відноситься носіння засобу електронного контролю, здача прокурорам закордонних паспортів, невиїзд за межі міста без відома слідчого тощо. Проте відмова від звинувачень не переконує у невинності. Саме тому постало питання про позбавлення депутата посади голови обласної ради. На основі клопотання, яке подали прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, сьогодні, 18 лютого, о 16:10, розпочалося засідання Вищого антикорупційного суду щодо відсторонення Івана Мунтяна. Поки жодної інформації стосовно рішення немає, проте будемо повідомляти про вирок.

Сам діючий голова впевнений, що у суду немає жодних підстав позбавляти його крісла голови, адже слідчі дії не виявили жодних прямих доказів вини, не було знайдено грошей, які би фігурували як хабар. Тому Мунтян не поспішає збирати речі і покидати кабінет. У будь-якому разі, це вирішить суд, засідання якого саме зараз відбувається.

Захист Івана Мунтяна не дає жодних коментарів з цього приводу і взагалі по зазначеній справі хабарництва.