П’ятниця, 24 Червня, 2022

Митрополит Епіфаній отримав Почесні нагороди від керівництва Чернівецької ОДА та Чернівецької обласної ради

Предстоятель ПЦУ Митрополит Єпіфаній провів службу в храмі преподобної Параскеви Сербської в Чернівцях. На літургії були присутні представники духовенства і парафіяни ПЦУ, інформує прес-служба Чернівецької ОДА, повідомляє сайт Yes-chernivtsi.

17 лютого на площі Філармонії у Чернівцях віруючі з усієї області зустріли Митрополита Єпіфанія. У Мережі опублікували фото урочистого прийому.

Буковинці зустрічали Єпіфанія на площі Філармонії з вишитими рушниками.

На шляху до храму люди організували коридор з вишитих рушників, принесених з дому. Відомо, що предстоятель Православної церкви України приїхав на Буковину 15 лютого.

Коли літургія завершилася, то Главі Православної Церкви України виcловив свої привітання голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Також представник крайової влади вручив Епіфанію Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги пере Буковиною», а в. о. голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк вручив Блаженнішому Епіфанію нагороду від обласної виконавчої влади – відзнаку обласної державної адміністрації «На славу Буковині».

Як відомо зі ЗМІ, під час свого офіційного візиту на Буковину предстоятель Православної церкви України Митрополит Єпіфаній розповів про перенесення церковних свят і зовнішній вигляд прихожан, які вперше переступають поріг храму, він заявив, що людина, яка вперше заходить до храму, не повинна відчувати себе некомфортно через свій зовнішній вигляд. Також Митрополит Єпіфаній зараз не спілкується з усіма представниками Московського патріархату, бо бачить у їхніх діях   намагання створити розкол в ПЦУ.

Нагадаємо, що Митрополит Епіфаній вперше після інтронізації прибув з офіційним дводенним візитом на Буковину.