Вівторок, 28 Червня, 2022

На Буковину завітає предстоятель ПЦУ, митрополит Епіфаній

Чернівецьку область з офіційним візитом відвідає предстоятель ПЦУ, митрополит Епіфаній.

У Чернівцях 16 та 17 лютого 2019 року побуває Предстоятель Православної церкви України, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, повідомляють на сайті Уes-chernivtsi.

Перший раз після інтронізації митрополит Епіфаній завітає на Буковину. Як повідомляють у прес-службі Чернівецького національного  університету у рамках поїздки Епіфаній відвідає ЧНУ – побуває у храмі Трьох Святителів, зустрінеться з ректором О. В. Ангельським. А у Мармуровій залі ЧНУ побачиться і поспілкується з громадськістю краю – культурною і науковою елітою, учасниками АТО, представниками влади краю.

У неділю, 17 лютого владика проведе божественну літургію у храмі прп. Параскеви. Розпочнеться зустріч о 9.00 ранку на площі Філармонії,  на вулиці Заньковецькій у Чернівцях.

Нагадаємо, що 15 грудня на Об’єднавчому соборі у Києві обрали голову єдиної Української православної церкви.  Ним став єпископ Української православної церкви Київського патріархату Епіфаній.

Довідка

В миру Митрополит Епіфаній – Думенко Сергій Петрович. У наступному році йому виповниться всього 40.

Він виріс у Чернівецькій області у скромному будинку в селі Стара Жадова. Вирішив стати священником ще у школі.

Сільську школу майбутній очільник української церкви закінчив на відмінно. У селі розповіли, що в дитинстві Епіфаній пас корів і постійно читав книги.

У 1996 році Епіфаній вступив до Київської Духовної Семінарії КП, а у 1999 році – до Київської Духовної Академії. Має ступінь кандидата богословських наук.

На Буковині досі живе мама та брати владики Епіфанія.