Вівторок, 28 Червня, 2022

Чернівецька міська рада на скандальній сесії врешті виділила земельну ділянку бійцю АТО

Три сесії поспіль громадяни пільгових категорій, а саме військовослужбовці вимагали скасувати скандальне рішення щодо виділення двох земельних ділянок людям, як не перебували в черзі і натомість вимагали віддати землю одному зі своїх побратимів, інформує телеканал ТВА, повідомляє сайт yes-chernivtsi.

Але депутати на сесію 23-го травня вранці не зібралися, кворуму не вийшло, тому між громадою та одним із депутатів міської ради виник конфлікт, адже на погоджувальній раді голови фракцій не змогли пояснити де були їхні обранці. Лише після кількох перерв і скандалу, міські обранці нарешті послухали людей.

Але врешті, протягом години депутати таки зібралися у сесійній залі. Представник військовослужбовців звернувся до депутатів з проханням вислухати їхні прохання. У результаті спілкування, виявилося, що депутати, які кілька місяців поспіль відправляли на довивчення питання щодо виділення землі учаснику АТО Павлові Боднарюку, у котрого хвора донька, підготували новий проект рішення, що суперечило закону.

З пропозицією міського голови Олексія Каспрука, який засудив отримання земельної ділянки на вулиці Хотинській, особам, які не перебували у черзі, депутати таки проголосували і скасували своє попереднє рішення та проголосували за повернення зазначених ділянок на вулиці Хотинській до земель запасу міста з подальшим їх продажем на земельному аукціоні.

Також на сесії виділили ділянку землі Павлові Боднарюку на вулиці Харківській. Лише фракція «Рідне місто» утрималася від голосування. Тож, бачимо, що лише після блокування роботи сесії, скандалів та намагань зманіпулювати, обранці таки виконали вимогу громади.