Четвер, 23 Червня, 2022

Ярослав Кушнірик може стати новим начальником управління контролю за благоустроєм

У Чернівецькій міській раді плануються нові важливі кадрові перестановки. Міське управління контролю за благоустроєм, можливо, очолить Ярослав Кушнірик, повідомляє acc.cv.ua, інформує сайт про політичні події yes-chernivtsi.com

Учора, 13-го травня, він виграв конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління контролю за благоустроєм. Шестеро претендентів хотіли отримати цю посаду. Серед яких – Сергій Обшанський, Дмитро Паладян, Микола Малий, Ярослав Кушнірик, Ярослав Городенський та Анатолій Клипчук. Але комісія обрала на посаду Ярослава Кушнірика , а інших рекомендували взяти до резерву міської ради. Тож міський голова Олексій Каспрук, ймовірно, підпише контракт з Ярославом Кушніриком.

Пан Кушнірик, як відомо давно працює у органах місцевого самоврядування. Колись він працював директором обласного центру соціальних служб для сім’ї та молоді Чернівецької обласної державної адміністрації. У 2010-му -2013-му роках він був заступником директора департаменту, керівником управління комунального господарства департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради, а з 2014-го по 2016-й – секретарем міської ради. 

Нагадаємо, що раніше начальником управління був відомий своїм непростим характером і принциповий Сергій Обшанський. Команда Обшанського активно впроваджувала нововведення. Інспектори Інспекції з благоустрою пересувалися на велосипедах, мали яскраву нову форму, позначили місця для паркування інвалідів у Чернівцях та постійно штрафували порушників. Сергій Обшанський активно виступав за підвищення штрафів за порушення у сфері благоустрою міста і вважав це єдиним способом змусити мешканців міста дотримуватися закону.

Нещодавно, міський голова Олексій Каспрук заявив, що готовий прийняти заяви про звільнення від призначених за його відсутності посадовців. Таким чином мер хоче повернути тих, хто був при посадах за його головування містом.