Вівторок, 24 Травня, 2022

Що нового задекларував Іван Мунтян: автомобілі, нерухомість, земля

Не встигла затихнути епопея навколо Івана Мунтяна щодо його звинувачення у хабарництві, заарештування, суду, застави і тому подібне, як чернівчан сколихнула нова звістка: голова Чернівецької  обласної ради задекларував свої доходи і нові матеріально надходження за попередній 2019 рік. Інформація є у вільному доступі на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. За деталями звертайтеся на yes-chernivtsi

Отож за даними декларації, у володіння Івана Мунтяна поступило чимало нерухомого майна, новий транспорт, земельна ділянка і деякі дрібні коштовні речі. Так само його дружина стала власницею дороговартісного майна. Наприклад, лише собівартість науково-виробничого  підприємства «МІМ», яким володіє друга половинка Мунтяна, зросла на 5 мільйонів гривень (до 15 млн.). Також на неї записано новий житловий будинок (83 кв.м.), автомобіль марки AUDI Q7, земельна ділянка у розмірі 6,5 гектарів, склади площею майже 1400 кв. м та предмети гардеробу (дорогоцінна каблучка і дві шуби).

Що ж до самого депутата, у 2019 році він задекларував собі два автомобілі LEXUS (одним користується його син), будинок рибака площею 43 кв. м, швейцарський наручний годинник Perrelet і ту ж земельну ділянку. Дещо зросли доходи подружжя у вигляді заробітної плати порівняно з минулий роком (на 150 тисяч і 45 тисяч гривень відповідно у обох). Хоча, якщо звернутися до суми готівкового майна, вона значно зменшилася у 2019 році. За словами Івана Мунтяна, причина – велика кількість видатків, серед яких відпочинк у Румунії та Сполучених Штатах Америки, ремонти та утримання нерухомості, і, звичайно, судові витрати. Нагадаємо, що голові обласної ради Вищий антикорупційний суд України призначив заставу у розмірі 10 мільйонів гривень, яку він сплатив 18 лютого.

Отож можна лише здогадуватися, за допомогою яких махінацій (чи, може, завдяки сумлінній праці) Іван Мунтян нажив таку велику кількість матеріального майна.