Вівторок, 28 Червня, 2022

Володимира Бешлея звільнили з посади Департаменту ЖКГ у Чернівцях

Вчора, 7 квітня, на офіційному сайті Чернівецької міської ради з’явилася інформація про відсторонення від посади директора Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради Володимира Бешлея. Як виявляється, наказ про звільнення мер Чернівців Олексій Каспрук підписав ще у пятницю, 3 квітня, проте колишньому начальнику про це ніхто не повідомив. 7 квітня він прийшов на чергове сесійне засідання у міську раду, де його ознайомили з наказом і попросили звільнити робоче місце. Про причини відсторонення читайте далі на yes-chernivtsi.

Ініціатором події став Олексій Каспрук. За його словами, Володимир Бешлей довгий час систематично не виконує свої службові обов’язки, на його адресу часто надходили скарги від громадян, начальники інших департаментів та управлінь писали догани тощо. Основними претензіями є не проведення важливих тендерів щодо прибирання міста, засмічення вулиць, погіршення санітарного стану Чернівців.

Зрозуміло, незадовільне прибирання міста – це проблема, яка не потребує додаткового підтвердження, всі аргументи чернівчани кожного дня бачать на власні очі. Наприклад, в Управлінні благоустрою бідкаються, що через відсутність тендерів, оформлених угод із підрядниками працівники не можуть проводити прибирання, не мають техніки для вивозу та інше.

Володимир Бешлей, у свою чергу, все заперечує і звинувачує Олексія Каспрука у тому, що про звільнення його не повідомили вчасно. Говорить також, що останні кілька днів хворів, тож не міг бути присутнім на своєму робочому місці та виконувати обов’язки. Він планує оскаржувати звільнення у суді та натякає, що по деяких пунктах судове рішення буде на його користь. Тож плекає надію про відміну рішення Каспрука і відновлення своїх повноважень.

У той же час, конфронтації між колишнім директором Департаменту і мером Чернівців – не рідка справа. Цього року між ними вже виникала сутичка стосовно доган на ім’я Бешлея, з якими він довгий час не міг ознайомитися через свою так звану хворобу. У соціальних мережах містяни обговорювали можливе звільнення посадовця і передбачали швидку реакцію.