Неділя, 26 Червня, 2022

Володимир Бешлей судитиметься з мером Чернівців за посаду директора Департаменту ЖКГ

Колишній начальник Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради подав до суду позов на мера міста Олексія Каспрука. Причина – безпідставне звільнення з посади, наклеп, відсутність доказів звинувачення зі сторони мера. Володимир Бешлей вимагає визнати неправомірним рішення Олексія Каспрука щодо свого звільнення, поновити на посаді начальника Департаменту ЖКГ, а також виплатити зарплатню за вимушені прогули. Детальніше читайте на yes-chernivtsi.

Нагадаємо нашим читачам, що 3 квітня 2020 року мер Чернівців Олексій Каспрук звільнив Володимира Бешлея, мотивувавши своє рішення систематичним невиконанням без поважних причин його робочих обов’язків. Історія тягнеться досить довго та зачіпає проблему міста зі сміттям і прибираннями вулиць. Зокрема, Олексій Каспрук звинуватив Бешлея у забрудненості Чернівців, відсутності прибирань, невивозі сміття тощо. З цими претензіями погодилися також інші депутати міської ради.

 Основна проблема, за словами мера, у тому, що чиновник довгий час не проводив тендер і не підписував угоди з підрядниками щодо прибирання. Представив відповідні докази, а саме документи про закінчення строку угоди з колишніми працівниками. Сам Бешлей не визнав своєї провини і переклав відповідальність на колег і систему роботи міської ради.

Тому депутат вирішив відстояти свою невинність і повернутися на посаду. Міський суд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження. Справа буде розглядатись за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Якщо суд задовольнить позов, Володимир Бешлей повернеться на посаду директора та отримає виплати середнього заробітку у розрахунку 657,89 гривень за кожен день вимушеного прогулу, починаючи з 3 квітня і аж до дня винесення вироку суду.