Вівторок, 28 Червня, 2022

Бешлей продовжує судитися з Каспруком: суд скасував догану мера

3 квітня 2020 року мер міста Чернівці Олексій Каспрук звільнив з посади директора Департаменту житлово-комунального господарства Володимира Бешлея, пояснюючи свою дію систематичним невиконанням прямих обов’язків останнім. Мер наголосив, що через безвідповідальне ставлення до роботи місто досі не провело тендер на прибирання, не заключило договори з підрядниками, і тому чернівчанам зараз доводиться потерпати від сміттєвих звалищ, пилюки і піску на дорогах. Більш детально читайте на yes-chernivtsi.

Власне, Володимир Бешлей не погодився зі звинуваченнями мера і подав на нього позов до суду з наміром довести свою правоту, повернути посаду директора і відшкодувати зарплатню, яку він втратив через вимушену «відпустку». Позов прийняли, проте суд апеляційної інстанції залишив скаргу без задоволення, а судове рішення – без змін.

У той же час ще у жовтні минулого року Володимир Бешлей отримав догану від мера за те, що в період перебування на посаді не проводив конкурсів на визначення перевізників на автобусних маршрутах у Чернівцях. Цю догану також було вирішено оскаржити у суді. У відповідь на питання щодо причин непроведення конкурсу від суду, відповідач пояснив, що конкурс скасували у зв`язку зі змінами в законодавстві.

Також він зазначив, що з червня по вересень 2018 року в експериментальному режимі неодноразово змінювались схеми автобусних маршрутів. Враховуючи, що договір з перевізником-переможцем конкурсу укладається терміном від 5 років, вирішили проводити конкурс після погодження переліку маршрутів, на яких відшкодовують втрати від перевезень пільгових категорій громадян.

Така відповідь влаштувала суд, який визнав, що догана Олексія Каспрука була безпідставна, він не надав жодних беззаперечних доказів вини директора ЖКГ, тож було постановлено скасувати догану. Тим не менш, як коментує мер, інша причина звільнення – невиконання обов’язків – ще не спростована, тож суд триває, а Володимир Бешлей досі без роботи.