Вівторок, 28 Червня, 2022

Директорка чернівецького літературного фестивалю – претендентка на посаду помічниці голови ОДА

Євгенія Лопата, директорка Міжнародного літературного фестивалю Meridian Czernowitz, який щорічно проходить у Чернівцях та декількох інших містах України, задекларувала своє майно та доходи. З декларації, яка з’явилася на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, стало відомо, що пані Євгенія претендує на посаду помічниці діючого голови Чернівецької обласної державної адміністрації, пише yes-chernivtsi.com.ua.

Документ підтверджує, що Євгенія Лопата є власницею земельної ділянки площею 100 квадратних метрів і будинком загальною площею 150 квадратних метрів, які знаходяться у Чернівцях. Також чиновниця у перспективі задекларувала транспортний засіб – автомобіль марки «Мерседес», яким володіє її брат. Щодо суми заробітку, загально за минулий рік нею було зароблено близько 65 тис. гривень, які Євгенія отримала у вигляді заробітної плати і гонорарів як очільниця літературного фестивалю та від громадської організації «Культурний капітал», керівником якої є означена чернівчанка.

Наразі вакансія помічника голови ОДА є відкритою, і однією з умов конкурсу є опублікування декларації на майно, що Євгенія Лопата і зробила. Поки що на посаду претендують й інші можливі переможці, тож сказати з упевненістю, хто у результаті займе пост поруч Сергія Осачука (голови Чернівецької обласної державної адміністрації), не є можливим. Буде відбуватися серйозний відбір, на якому претенденти показуватимуть свої організаторські та лідерські якості, навики ведення політичної гри, здатність до інноваційного мислення і прийняття нелегких рішень. Важливу роль в обрані гратиме попередній досвід роботи в апараті державної адміністрації або іншій державній структурі.

Пані Євгенія досі ніяк не коментувала своє бажання потрапити у «будинок з левами», тож серйозність її намірів поки невідома.