Субота, 21 Травня, 2022

Іван Мунтян продовжує боротися за місце під сонцем

Вчора, 1 червня, відбулося чергове засідання Вищого антикорупційного суду, на якому знову, вже вкотре, розглядалося питання про припинення або відновлення повноважень колишнього голови обласної ради Чернівців Івана Мунтяна. Якраз вчора закінчився термін останнього рішення ВАКС, згідно якого Мунтяна позбавляли посади. Повідомляє yes-chernivtsi з посиланням на інформаційне агентство «АСС».

Отож суддя Вищого антикорупційного суду винесла рішення про продовження строку обмежень для Івана Мунтяна до 1 серпня поточного року. Тобто, до цього часу чиновник позбавлений права називатися головою Чернівецької обласної ради, а також має виконувати ряд запобіжних заходів, серед яких прибувати за кожною вимогою до суду, не відлучатися із Чернівців та області без дозволу, повідомляти про зміну свого місця проживання чи роботи, утримуватися від спілкування з підозрюваним та свідками, здати на зберігання всі свої паспорти, носити електронний засіб контролю (браслет).

Нагадаємо, що проти Івана Мунтяна відкрито кримінальну справу, за якою його звинувачують у стягненні хабаря у розмірі 180 тис. доларів за неправомірне передання у приватну власність комунального санаторію.