Середа, 22 Червня, 2022

Колишній власник партії «Рідне місто» – претендент на посаду заступника голови ОДА

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилася декларація Романа Скигара з метою його претендентства на посаду заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації. І що в цьому такого, запитують містяни? Цікава справа в особистості самого кандидата. Зокрема, ще минулого року він був єдиним бенефіціарним власником чернівецької обласної організації політичної партії «Рідне місто». Із секретарем міської ради Василем Проданом – у тісних родинних відносинах. Роман Скигар – чоловік рідної сестри дружини в.о. мера Продана. Повідомляє про подію yes-chernivtsi з посиланням на інформаційне агентство «АСС».

Окрім всього вищезазначеного, претендент наразі володіє 100% загального капіталу ТзОВ «Чернівецький промінь», тобто місцевого телеканалу. І згідно декларації, підприємець за минулий рік лише завдяки цій власності заробив більше пів мільйона гривень. Дружина, яка працює у прокуратурі Чернівецької області, теж поповнила сімейний бюджет майже на 500 тисяч гривень.

Всі ці факти складаються у досить прозору та ясну картину, особливо зважаючи на те, які конфлікти останнім часом виникають між керівництвом міської ради та обласної державної адміністрації.